Z3 Compact Recovery moda Girmiyor

Batuhan Yılmaz.

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar cihazı bir türlü recovery moda alamıyorum. Ses artırma ve güç tuşuna aynı anda basıyorum ama hiç tepki vermiyor. Güç tuşuna basıp sonra ses artırma tuşuna basınca da normal bir şekilde açılıyor. Ne yapabilirim?

Yardım edebilecek birileri yok mu? Arkadaşlar...

Recovery flashladın değil mi? Ayrıca recovery'e öyle girilmez ki. Recovery yüklediysen telefon açılırken bir kere led yanar ve titreşim olur o an ses kısma tuşuna basıp girersin.

Recovery flashladın değil mi? Ayrıca recovery'e öyle girilmez ki. Recovery yüklediysen telefon açılırken bir kere led yanar ve titreşim olur o an ses kısma tuşuna basıp girersin.
Hayır, hiç bir yükleme yapmadım. Xperia' lar da orjinal recovery mod yok mu? Mesela Samsung' ta olduğu gibi.

Recovery yükledikten sonra telefonu kapatın telefon açılırken 1 kere titrer ondan sonra art arda ses kısma tuşuna basın ben Z1 Compact kullanıyorum Recovery'ye bu şekilde giriyorum..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı