Z3 Plus'a MSI GTX 970 Sığar mı?

LosAnqles

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Z3 Plus'a Msi GTX 970 sığar mı? Sonradan ikinci bir GTX 970 takabilir miyim? Seidon 120v plus sığar mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıcı İncelemelerinde kasanın incelemesini yapan baya bir kullanıcı var. İzlersen kendin daha kolay karar verebilirsin. :)

1- Sığar hocam, dert etmeyin. 360mm VGA alanı mevcut :)
2- Seidon 120V rahatlıkla sığar, üst panelde 120mm fan boşluğu mevcut.

cats.jpg

Eğer satın almadıysanız Seidon 120V almayın, ses ve soğutmasından memnun olmayan bir çok kullanıcı gördüm. Herkes " Bunun yerine aynı fiyata alınabilecek hava soğutma daha kalitelidir" diyor.

Neutral sağol hocam. Benim bildiğim Z3 Plus'ta üst panele ekleyemiyorduk, sadece egzos yerine ekliyorduk? Bir de soğutucu fanını radyotörün önüne mi arkasına mı ekliyorduk?

Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.technopat.net/sosyal/konu/zalman-z3-plus-kasa-İncelemesi.57950/

Bir bak istersen. Yararlı bir rehber. :)

Önceden bakmıştım hocam yinede saol :).

Eğer satın almadıysanız Seidon 120V almayın, ses ve soğutmasından memnun olmayan bir çok kullanıcı gördüm. Herkes " Bunun yerine aynı fiyata alınabilecek hava soğutma daha kalitelidir" diyor.
Hocam sorun olan ürünlerde oluyor o sorun, ben Plus'unu alacağım. Bu da max 2000rpm de dönüyor. Soğutmasıda çok iyi diye biliyorum. Daha iyi bir önerin varsa yazabilirsin.

Corsair H100i bakabilirsin aslında. Bu da güzel. Bana kalırsa Zalmanın su sogutucularınada bak. Cooler Master Seidon 120V gürültülü izole edersen kasanın içini seste atmassın dışarıya ama sen bilirsin yine de dostum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı