Z3 Sorunlu Bir Telefon Mu?

-Talha

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 2 haftadan beri telefonları inceliyorum. G3,Z2 düşündüm ve sonunda Z3'te karar kıldım.
Ama LG-HTC vs kullananlar hepsi Sony'i kötülüyorlar herkese göre tabi kendi telefonu iyidir. Kullanan veya kullanmayan herkesten Z3 yorumları bekliyorum. Telefonuda bu hafta içinde sipariş edeceğim.

Valla şuanda her telefondan soğudum. Herkes illa bir telefonu kötülüyor. Sipariş edersem hepsiburada.com'dan edeceğim.

Pek sorunlu bir telefon olduğunu duymadım. İnternette okuduguma göre kamera renk sorunu oluyormuş. Tabi ne kadar doğru bilemem. G3 e göre Z3 çok sorunsuz bir telefon. Alternatif olarak Note 3, Note 4 düşünebilirsin.

Ben zaten telefonla çok uğraşan biri değilim. Oyun oynamam. Suyada telefonu pek sokmam. Ama sürekli internette dolaşırım. Z3'üde sarjı çok gittiği için tercih ediyorum. Z2 alacaktım ama Z4 çıkacak modeline göre geride kalacak diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı