Z3 Sorunlu Bir Telefon Mu?

Ben zaten telefonla çok uğraşan biri değilim. Oyun oynamam. Suyada telefonu pek sokmam. Ama sürekli internette dolaşırım. Z3'üde sarjı çok gittiği için tercih ediyorum. Z2 alacaktım ama Z4 çıkacak modeline göre geride kalacak diye düşünüyorum.
Hocam uzun şarj süresinden dolayı note 4 tavsiye ederim. Bende kullanıyorum mükemmel bir telefon. Düşük ışıkta bile çok iyi fotoğraf çekiyor.

Arkadaşlar ben 2 haftadan beri telefonları inceliyorum. G3,Z2 düşündüm ve sonunda Z3'te karar kıldım.
Ama LG-HTC vs kullananlar hepsi Sony'i kötülüyorlar herkese göre tabi kendi telefonu iyidir. Kullanan veya kullanmayan herkesten Z3 yorumları bekliyorum. Telefonuda bu hafta içinde sipariş edeceğim.
Bu hafta Z3 Compact aldım, kullandığım cihazlar içinde en iyisi diyebilirim, ayrıca bazı yerlerde okudum, kamerasında sorun var vb, böyle bir durum söz konusu değil.
Gerçekten sorunsuz bir telefon.

Hocam bende de Z2 var bunada şöyle sorunlu böyle sıkıntılı dediler. Aldım kullanıyorum yaklaşık 6 7 aydır bir sıkıntı olmadı yani. Z2 nin şarj ömrü note4 den fazla onuda ayrıca belirtmek isterim.

Z3 Compact genel kullanımda 3. günün sonunda %18 şarj bıraktı. Ultra Stamina modu açılınca %18 şarjla ortalama 15 saat daha gidiyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı