Z3 Ultra Stamina Mode

Cihan Garip

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bu Sony Xperia Z3 modelindeki Ultra Stamina Mode denen zımbırtı Samsunglardaki ultra power saving denen telefonu 3310a çeviren zımbırtılardan mı, yoksa her zamanki stamina modeun adını değiştirip yerseniz diye önümüze koydukları bir şey mi?

Merhabalar. Bu Sony Xperia Z3 modelindeki Ultra Stamina Mode denen zımbırtı Samsunglardaki ultra power saving denen telefonu 3310a çeviren zımbırtılardan mı, yoksa her zamanki stamina modeun adını değiştirip yerseniz diye önümüze koydukları bir şey mi?
Aynen öyle, güç tasarrufu modu. Ve evet, işe yarıyan bir "zımbırtı". Beğenmiyorsanız zımbırtısız modellere yönelebilirsiniz.

Biraz gelişmişi. Yalnız stamina modu ezdin ama Stamina Mod en gelişmiş güç tasarrufu yazılımı konumunda.
Xperia sp de pek işe yaramıyo da stamina o açıdan telefonu değiştirmeyi düşünüyorum, şarj dayanmıyor pek. Z serisinde yarıyodur bilemem ama sp hayal kırıklığı yaratan bir model. Malum 2013 haziran da çıktı ve desteği 2014 şubatta kesildi. Ayrıca 3 ay da 4.3 beklemiştik ve 4.4 gelecek diye baya baya 4-5 ay oyaladılar bizi. ;)

Aynen öyle, güç tasarrufu modu. Ve evet, işe yarıyan bir "zımbırtı". Beğenmiyorsanız zımbırtısız modellere yönelebilirsiniz.
Z3 ile Note 4 arasında kaldım, Sp yi satıp alacam birini. İşime yararsa neden beğenmeyim. Tek takıntım şarj zaten. (n)

Bence Note 4 alın. Sp gerçekten hayal kırıklığı oldu. Xperia Z bile android L alacak; ama Sp'ye bir kitkatı çok gördüler nedense.

Bence Note 4 alın. Sp gerçekten hayal kırıklığı oldu. Xperia Z bile android L alacak; ama Sp'ye bir kitkatı çok gördüler nedense.

Benim canımı sıkan mesele 4.4 inceleniyor yazısını orda 5-6 ay tutup 5-6 ay sonra vermeyecez kardeşim güncelleme haydi rastgele demeleri oldu. Z sp den daha önce çıktı diye biliyorum. Bu büyük bir ayıp oldu. Bu gün note 4 aldım elime, kurcaladım fakat ultra power saving modunda telefonla arama widgetını bulamadım. Sanırım o moddayken birilerini arayamıyoruz. Bu da saçma sapan bir durum. %3 şarjın kalmış, o moda alıyosun, birilerini arayacaksın ama; arayamıyosun. Süper değil mi? Whatsapp, facebook, internet vb. uygulama widgetlerı var ama telefone widgetı yok. (n) Acaba simkart takılı değil diye mi öyle oluyor, orası da muamma. Recep ile Ali bir incelesinler de bakalım hangisini alacaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı