Z390 Sistem Toplama

numberx

Decapat
Bu PSU'yu seçme nedenim tam modüler ve +80 Gold olması.

İkinci el PSU'suz çok uygun fiyata buldum.

Bu 2 anakart arasında gidip geliyorum. MAG Z390 modelinin 2133 MHz yazması kafamı kurcalıyor. RAM desteği olarak açıklamalarda 4400 MHz girilmiş.
RAM olarak bunların siparişini verdim. I7 9700K işlemci düşünüyorum. Onunda siparişini 23 Kasımda vereceğim..

Listelediklerim arasında değiş diyebileceğiniz ürün var mı?

Önerileriniz nelerdir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu PSU'yu seçme nedenim tam modüler ve +80 Gold olması.

İkinci el PSU'suz çok uygun fiyata buldum.

Bu 2 anakart arasında gidip geliyorum. MAG Z390 modelinin 2133 MHz yazması kafamı kurcalıyor. RAM desteği olarak açıklamalarda 4400 MHz girilmiş.
RAM olarak bunların siparişini verdim. I7 9700K işlemci düşünüyorum. Onunda siparişini 23 Kasımda vereceğim..

Listelediklerim arasında değiş diyebileceğiniz ürün var mı?

Önerileriniz nelerdir ?
Z390-P daha uygun olacaktır zira RAM frekansları daha yüksek.

Everest kasayı çıkartıp yerine o kasaları koyduğumda, ilk olarak sıvı soğutma fanları kasanın iç tarafında kalacak. Kasa içi hava dağılımı yerine sadece görüntüye önem veren kasa türleri ortaya çıktı bana kalırsa. Everest e olan önyargınızı anlayamayacağım. Açıklarsanız sevinirim açıkcası

Everest kasayı çıkartıp yerine o kasaları koyduğumda, ilk olarak sıvı soğutma fanları kasanın iç tarafında kalacak. Kasa içi hava dağılımı yerine sadece görüntüye önem veren kasa türleri ortaya çıktı bana kalırsa. Everest e olan önyargınızı anlayamayacağım. Açıklarsanız sevinirim açıkcası
Everest ürünleri kalitesiz. Forumda önermiyoruz. Size tavsiyem Phanteks P350X olur.

Everest ürünleri kalitesiz. Forumda önermiyoruz. Size tavsiyem Phanteks P350X olur.
Ben sıvı soğutma için fanlarımı kasanın üstünde açık bir şekilde konumlandırmak istiyorum.
Üstünde ızgara olmasıyla olmaması arasında yük altında 5 derece oynadığını kendi testlerimde gördüm. Bana tavsiye ettiğiniz kasaların üstüne sıvı soğutmayı konumlandıramam.

Eski kasamın fotoğrafını eke koydum. Çok çok iyi verim alıyordum bu şekilde.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    338,6 KB · Görüntüleme: 121
Son düzenleme:
Ben sıvı soğutma için fanlarımı kasanın üstünde açık bir şekilde konumlandırmak istiyorum.
Üstünde ızgara olmasıyla olmaması arasında yük altında 5 derece oynadığını kendi testlerimde gördüm. Bana tavsiye ettiğiniz kasaların üstüne sıvı soğutmayı konumlandıramam.

Eski kasamın fotoğrafını eke koydum. Çok çok iyi verim alıyordum bu şekilde.
Attığım o modelin üst kısmına radyatör desteği var diye biliyordum. Yanlış biliyormuşum :) Corsair Carbide 400C önerebilirim. Kendim kullanıyorum, memnunum :) Paranız varsa ve stok bulabilirseniz kesinlikle Enthoo Pro M alın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı