Z390 Sisteme Corsair 1200W 80 Plus Platinum‎ PSU

Burak.loop

Decapat
Teşekkür ederim öncelikle siz söylediğiniz için MSI Z390 godlike anakartını aldım. Tekrar yardımcı olursanız sevinirim. Sorum şu: Ben 1200W platinyum corsair full modüler güç kaynağı alacağım ama ekran kartım MSI Gaming X GTX 1050 ti bu ekran kartını şimdilik bütçeden dolayı aldım. Güç kaynağını bu sisteme taksam sıkıntı yaşar mıyım. Ekran kartını en kısa sürede bütçeyi toplayıp RTX 2080 yada GTX 1080 Ti'ye yükselticem. Ekran kartını düşük tutmamdaki değişirken satması kolay olacak benim için ve bu sisteme 32 GB 3200 MHz CL15 G.Skill RGB'li RAM de aldım. Bunlara bir cevap verirseniz hemen güç kaynağını da aradan çıkarayım. TT 850W Gold ile bu corsair 1200 W arasında kaldım ama uzun zamanda benim için en iyisi olan olsun istiyorum. Cevap bekliyorum sizden teşekkürler. Sıfırdan topluyorum diye yardımınızı istiyorum. Dediğim parçalar elimde şuan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı