MSI 23.8" G2412 monitörde hareket bulanıklığı oluyor

jin5irx

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir yaşadığım bir ve şans eseri fark ettiğim bir sorunum var. İnternet kafede CS2 oynama şansım oldu. MSI 23.8" G2412 170Hz 1ms monitörümde hareket bulanıklığı olduğunu fark ettim. Ben herkeste böyle sanıyordum. Bunun dışında FPS droplar yaşıyorum. Birçok yol denedim ama düzeltemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Videoları ekledim daha ayrıntılı anlamanız için izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir yaşadığım bir ve şans eseri fark ettiğim bir sorunum var. İnternet kafede CS2 oynama şansım oldu. MSI 23.8" G2412 170Hz 1ms monitörümde hareket bulanıklığı olduğunu fark ettim. Ben herkeste böyle sanıyordum. Bunun dışında FPS droplar yaşıyorum. Birçok yol denedim ama düzeltemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Videoları ekledim daha ayrıntılı anlamanız için izleyebilirsiniz.

Sadece CS'de mi böyle?

Ekran kartınız nedir? RX 6700.

Ekran kartınız nedir? AMD ise ve hypr-RX açıksa Radeon Boost hareket halinde bulanıklaştırma yapar, bir de monitör ayarlarından gecikme süresini yüksekmeyi dener misiniz 1ms zorluyorsanız 5'e çekin.

Öyle bir özellik var mı nasıl yapılıyor bilmiyorum.

Sync teknolojisi kullanmayı deneyin ekran yırtılmasını önler.
Kullanıyorum

Kullanıyorum.

Monitörünün OSD bölümünden Adaptive Sync, G-Sync veya Free-Sync'yi açarak dener misin?
Arkasında tuş vardır monitörün oradan açılıyor OSD.

Kullanıyorum
Kullanıyorsan tekrar denermisin.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    119 KB · Görüntüleme: 5

Geri
Yukarı