Z97 Gaming 7 Anakarta G3258 takılır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

eyyüp_12

Hectopat
Daha fazla  
Bugün facebook sayfasinda recep abi yaptigim yoruma yanit vererek z97 gaming 7 anakarta g3258 olmaz yazmis. Soket uyumlu neden olmasin diye düsündüm bende. Recep abinin neyi kastettigini pek anlamadim bilgisi olan varsa yorum yaparsa cok sevinirim :) Bi arkadasa sordum oda anakart paris islemci sirnak deyince kafam haliyle karisti tabi. Dün islemciyi anakartta denedim oturdu acaba Recep abi arkadasimin dedigi gibi düsünmüs olabilir mi? Yapilacak yorumlar icin tesekkür ederim simdiden :)
Not: G3258'i idareten bütceme uydugu icin aldim ilerleyen zamanlarda i7 alacagim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ferrariye tofaşın motorunu koyar mıydın ?o_O

Eğer o işlemciyi 1-2 yıl kullanırsanız, anakart paris işlemci şırnak olacaktır. 1-2 ay kullanın sonra işlemciyi degişin, iyi akşamlar.

Ya arkadasim böyle seyler söylemeyin :D kötü bi islemci degil ki idareten alinabilecek iyi bi islemci:D

Kötü bir işlemci değil, idareten iyidir ama Gaming 7 ile olmuyor pek. Verim alamassın pek, olduğu kadar artık. En yakın zamanda hallet bence işlemciyi. :D

Eğer o işlemciyi 1-2 yıl kullanırsanız,anakart paris işlemci şırnak olacaktır. 1-2 ay kullanın sonra işlemciyi degişin,iyi akşamlar.
1-2 ay degil 4-5 ay kullanacagim Metincim :D

Kötü bir işlemci değil, idareten iyidir ama Gaming 7 ile olmuyor pek. Verim alamassın pek, olduğu kadar artık. En yakın zamanda hallet bence işlemciyi. :D
Çalissinda sorun yok :D dedigim gibi yakinda i7 ile kesin cözüm yapacam :D

Mantıklı bi sistemde anakartın fiyatı işlemciyi geçmez ama tam tersi olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı