Z97-Pro Gamer veya MSI Gaming 7

Seçim senin. Sen "İkisi arasında kaldım" dediğinde fiyat önemli değil demiş oluyorsun. Bunu da bil isterim.
Elimde ikisi için de yeterli para var, zaten olmasaydı ''İkisinin Arasında Kaldım'' demez ve bu konuyu açmazdım. Cevaplarınızdan çıkardığım kadarıyla neredeyse iki anakart da aynı, ama msi gaming 7 'nin overclock performansı pro gamer'a göre daha iyi ve ben de zaten aman aman bir ''overclock'' yapmayacağım. Bu yüzden fazladan 100 tl vermektense o 100 tl'ye daha iyi ekipmanlar alırım ve aslında diğer anakartı da alabilirim ama o zaman fazladan ekipman alamam zaten size ''bu yüzden'' sormuştum. Kararımı da verdim hepinize teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasından Gaming 7'yi seçmen daha iyi olacaktır.

Özelliklerine bakarken Vatan'dan bakma saçma sapan şeylerle dolduruyorlar ya da boş bırakıyorlar.
Asus'un ve MSI'ın kendi orijinal sitelerine girip oradan bak.

500 Mhz değerindeki overclock size çok fazla bir performans katmaz. Sistemin diğer parçaları ya da bütçeniz hakkında bilgim yok fakat ben olsam 500 Mhz overclock için böyle pahalı anakartlara bakmam. Hatta gider H97 bir anakart alır, kalan parayı ekran kartına yatırır veya ekran kartım zaten iyi ise (GTX 980/R9 290X) işlemciyi mesela İ5 ise İ7'ye çıkarırım. Seçtiğiniz diğer parçaları da yazarsanız daha yardımcı olabiliriz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı