Zafer Partisi genel başkanı Ümit Özdağ Cumhurbaşkanı adaylarının Sinan Oğan olduğunu açıkladı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu seçime tek girersen kaybedersin mantık basit. İstediğin kadar umutlan ama seçimin sonucunu sana söyledim ZP en fazla %2-3 alacak, şimdiden kendini buna hazırla ve sonra hüsrana uğrama. Biz de Millet İttifakını beğenmiyoruz biz de istemiyoruz ama biz mevcut yönetimi de istemiyoruz bu yüzden oy potansiyeli yüksek olan adama destek çıkmak durumundayız çünkü ülkedeki herkes sosyal medya kullanmıyor ve zekaları o kadar gelişmiş değil. Sosyal medyadan alabileceğin oy maksimum 10 milyon bu da ortalama %6-7 civarı yapar, ayrıca muhalefet olarak desteklenecek biri varsa o da Muharrem İncedir. Ümit Özdağ gibi onun bunun peşinde koşan adamdan tek projesi mültecileri göndermek olan adamdan pek bir şey beklenmez.
Biz sabah akşam hangi hükümetin sığımacı politikasını eleştiriyoruz ? Macaristan hükümetinin mi ?
Biz korkmuyoruz ve tekrar ediyoruz "Türk milliyetçilerini yok sayanları üzeceğiz."

Biz sabah akşam hangi hükümetin sığımacı politikasını eleştiriyoruz ? Macaristan hükümetinin mi ?
Biz korkmuyoruz ve tekrar ediyoruz "Türk milliyetçilerini yok sayanları üzeceğiz."
Bu kafada devam edin, mültecileri yollayacağız derken bir yandan deprem bir yandan su krizi bir yandan da açlık krizi çıkınca biz yanlış şeye yüklenmişiz dersiniz. Gerçi hoş hayatınız boyunca bu kafa ile iktidar olamayacaksınız. Daha da cevap beklemeyin çünkü partizanlar ile tartışmaktan nefret ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özdağ mülteci konusu dışında neredeyse her konuda haksız gördüğüm bir insandır. Mülteci olaylarından sonra aynı çizgide kalabilseydi deliliğe vurmasaydı oy atacaktım. Ama Muharrem İnce'de karar kıldım.

Bu kafada devam edin, mültecileri yollayacağız derken bir yandan deprem bir yandan su krizi bir yandan da açlık krizi çıkınca biz yanlış şeye yüklenmişiz dersiniz. Gerçi hoş hayatınız boyunca bu kafa ile iktidar olamayacaksınız. Daha da cevap beklemeyin çünkü partizanlar ile tartışmaktan nefret ediyorum.

21 yıldır siz iktidar oldunuz sanki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özdağ mülteci konusu dışında neredeyse her konuda haksız gördüğüm bir insandır. Mülteci olaylarından sonra aynı çizgide kalabilseydi deliliğe vurmasaydı oy atacaktım. Ama Muharrem İnce'de karar kıldım.
Hangi konularda haksız ? Eğer İnce son anda çekilirse, o zaman ne diyerek savunacaksınız ? Çekilmesini de istemiyorum.

Eğer İnce son anda çekilirse, o zaman ne diyerek savunacaksınız ?
İşte siz partizanların anlayamadığı şey bu hocam, biri yanlış yaparsa bizde yanlış deyip desteği keseriz sizde bu yok anlatmak istediğim tam da buydu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı