Zafer Partisi genel başkanı Ümit Özdağ Cumhurbaşkanı adaylarının Sinan Oğan olduğunu açıkladı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Meclis AKP ve MHP ile kaynadığı zaman Cumhurbaşkanı'nın değişmesi ne değiştirir?
Doğru söylüyorsunuz hükümet değişse bile. A*p ve m*p oyları ile reddedildi cümlesini sık sık duyacağız Meclisteki a*p çoğunluğu yüzünden. O yüzden Milletvekili seçimlerinde barajı geçemeyecek partilere oy atmamak lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Partisinin %8 üstü alacağını düşünüyor bizzat Ümit Özdağ. :ROFL:
3 ay önce %8 üzerindeyiz diyor ve portakal bile iddaya girmeye korkuyor :)
Sadece seçim günü sanıkların başına gittiğinizde Türkçe bilmeyen insanları gördüğünüz vakit, sadece seçim günü bile %2-3 oyunun yükseldiğini göreceksiniz.

3 ay önce %8 üzerindeyiz diyor ve portakal bile iddiaya girmeye korkuyor :)
Sadece seçim günü sanıkların başına gittiğinizde Türkçe bilmeyen insanları gördüğünüz vakit, seçim günü bile %2-3 oyunun yükseldiğini göreceksiniz.
Zafer Partisi tek başına %8 alsın forumu bırakıyorum.

Zafer Partisi tek başına %8 alsın forumu bırakıyorum.
Tamam, göreceğiz bakalım kim kimi geçiyor. Portakal bile korkuyor, siz devam edin.
Yalnız sizden bişey daha istiyorum, sadece forumu değil, öyle olursa siyaseti de bırakın.

3 ay önce %8 üzerindeyiz diyor ve portakal bile iddaya girmeye korkuyor :)
Sadece seçim günü sanıkların başına gittiğinizde Türkçe bilmeyen insanları gördüğünüz vakit, sadece seçim günü bile %2-3 oyunun yükseldiğini göreceksiniz.

Yeniden refah da %8 oyumuz var diyor, Ümit Özdağ'da öyle söylüyor, Muharrem İnce zaten seçimi kazanacağım diyor. Güzel hayal hocam AKP'nin oyu da %5 falandır size göre.

Peki ama bir şartla. %8 alamazsa siz de siyaseti ve forumu bırakacaksınız.
Yeniden refah da %8 oyumuz var diyor, Ümit Özdağ'da öyle söylüyor, Muharrem İnce zaten seçimi kazanacağım diyor. Güzel hayal hocam AKP'nin oyu da %5 falandır size göre.
Zaten o zaman siyaset yapmamız mümkün olmayacak, forumu bırakma seçeneği yok ama forumda siyaset yapmam. Zaten %8 alamayan partinin neyinin siyasetini yapayım ? Diğerleri ile karıştırdığınızı anlayacaksınız, halen gerçek muhalefete muhalefet ediyorsunuz. Bizi yok sayanları üzeceğiz :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Zaten o zaman siyaset yapmamız mümkün olmayacak, forumu bırakma seçeneği yok ama forumda siyaset yapmam. Zaten %8 alamayan partinin neyinin siyasetini yapayım? Diğerleri ile karıştırdığınızı anlayacaksınız, halen gerçek muhalefete muhalefet ediyorsunuz. Bizi yok sayanları üzeceğiz :)
Başta kendisinin tarzını çok beğeniyordum ve oy da verecektim ancak son açıklamaları beni çok soğuttu. %8 üzeri görünüyor diyor. Kaynağı var mı? Anketi kime yaptırmış? Tamamen gerçeklikten uzak boş safsatalarla vakit çalıyor kendisi.

Mansur Yavaş'a çöp temizlemek istiyorsa devam etsin diyor. Sana mı kaldı milletin aday olup olmaması? Bir Mansur sevdası başka partilerin işlerine karışmaya çok meraklı kendisi. Aşırı antipatik birisi oldu ve benim gibi düşünenlerin sayısı az değil kesinlikle. İttifak ile bile %5'i geçmesi gerçekçi değil ancak hükümet değişip baraj %3'e düşerse girebilirler meclise.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı