Zafer Partisi genel başkanı Ümit Özdağ Cumhurbaşkanı adaylarının Sinan Oğan olduğunu açıkladı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz sabah akşam hangi hükümetin sığımacı politikasını eleştiriyoruz ? Macaristan hükümetinin mi ?
Biz korkmuyoruz ve tekrar ediyoruz "Türk milliyetçilerini yok sayanları üzeceğiz."

Biz sabah akşam hangi hükümetin sığımacı politikasını eleştiriyoruz ? Macaristan hükümetinin mi ?
Biz korkmuyoruz ve tekrar ediyoruz "Türk milliyetçilerini yok sayanları üzeceğiz."
Bu kafada devam edin, mültecileri yollayacağız derken bir yandan deprem bir yandan su krizi bir yandan da açlık krizi çıkınca biz yanlış şeye yüklenmişiz dersiniz. Gerçi hoş hayatınız boyunca bu kafa ile iktidar olamayacaksınız. Daha da cevap beklemeyin çünkü partizanlar ile tartışmaktan nefret ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özdağ mülteci konusu dışında neredeyse her konuda haksız gördüğüm bir insandır. Mülteci olaylarından sonra aynı çizgide kalabilseydi deliliğe vurmasaydı oy atacaktım. Ama Muharrem İnce'de karar kıldım.

21 yıldır siz iktidar oldunuz sanki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi konularda haksız ? Eğer İnce son anda çekilirse, o zaman ne diyerek savunacaksınız ? Çekilmesini de istemiyorum.

Eğer İnce son anda çekilirse, o zaman ne diyerek savunacaksınız ?
İşte siz partizanların anlayamadığı şey bu hocam, biri yanlış yaparsa bizde yanlış deyip desteği keseriz sizde bu yok anlatmak istediğim tam da buydu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…