Zalman 700W 80+ MegaMax Nasıldır?

hypxness

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar, bir sistem topluyorum diğer her parça tamam fakat güç kaynağı ne alsam bilmiyorum. Sistemi elden alacağımdan dolayı Vatan üzerinden aşağıdaki linkteki güç kaynağını almayı düşünüyorum, nasıl bir güç kaynağıdır? Farklı bir model önermek isterseniz internet üzerinden model önermemeye özen gösterebilirseniz güzel olur, daha uyguna daha kaliteli markalar var biliyorum fakat elden almak istediğim için Vatan, MediaMarkt gibi yerlerden önerebilirsiniz.

Ne kadar ekmek o kadar köfte. Bütçeye göre iyi, hangi sistem için kullanacağına göre değişir. 100 TL fark verip Bronze alabiliyorsun. Karar senin.
Evet, üstteki arkadaşın attığı güç kaynağını almayı düşünüyorum, sosyal üzerinde GigaMax öneren kişileri daha çok gördüm fakat Vatan üzerinde olduğunu görmemiştim. 2060 ve i5-10400F sistemde kullanacağım.

Evet, üstteki arkadaşın attığı güç kaynağını almayı düşünüyorum, sosyal üzerinde GigaMax öneren kişileri daha çok gördüm fakat Vatan üzerinde olduğunu görmemiştim. 2060 ve i5-10400F sistemde kullanacağım.
Ben de yeni fark ettim, çok olmamış sanırım geleli. MegaMax önermememin sebebi şu;
-Yük testinde 1 saat sonra kablolarının renginin değiştiğini duymuştum.
-Grup düzenlemesi kullanıyor. En kötü topolojilerden biri, bu bütçede tercih edilmemeli.
-Aşırı akım koruması yok.
Yeni bir ürün ama pek tavsiye etmem. Bütçeniz el veriyorsa GigaMax alın kesinlikle.

Ben de yeni fark ettim, çok olmamış sanırım geleli. MegaMax önermememin sebebi şu;
-Yük testinde 1 saat sonra kablolarının renginin değiştiğini duymuştum.
-Grup düzenlemesi kullanıyor. En kötü topolojilerden biri, bu bütçede tercih edilmemeli.
-Aşırı akım koruması yok.
Yeni bir ürün ama pek tavsiye etmem. Bütçeniz el veriyorsa GigaMax alın kesinlikle.
Siz atmasanız görmeyecektim bile, ne alsam diye kendi başımın etini yiyordum. GigaMax almayı düşünüyorum. Sorun çıkarmaz diye umuyorum.

Geri
Yukarı