Zalman 750W PSU nasıldır?

Dostum herkesin ayrı bir kralı oldu neyse hadi seni bozmuyorum böyle takıl. Bir de ben orada fikrimi sunmuşum lütfen bu kadar yobaz olmayın. Çevreme önermem de kullandırtmamda.
Daha önce kullandınız da bir sorun yasadiysasaniz belirtin,

Ayrıca insanlara yanlış bilgi vermeni istemiyorum.

Muhtemelen sonunda +80 yok diye kalitesiz olduğunu düşünüyorsun, neyse küçük bir kardeşimizsin öğrenirsin yakında.

Daha önce kullandınız da bir sorun yasadiysasaniz belirtin,

Ayrıca insanlara yanlış bilgi vermeni istemiyorum.

Muhtemelen sonunda +80 yok diye kalitesiz olduğunu düşünüyorsun, neyse küçük bir kardeşimizsin öğrenirsin yakında.

Sence bu kadar yorumu boşuna mı yaptım sanıyorsun, ben yaşamadım ama çevremde yaşayan yakın arkadaşlarım var ve ben PSU konusunda Zalman'ı kötülemedim sadece Corsair veya Thermaltake almasını önerdim fakat Zalman'da çalışıyormuş gibi her şeyi siz biliyormuş gibi davrandığınız için sorun çıkıyor, benim yaptığım bir öneridir, her şeyi siz bilemezsiniz. Burada herkes kendi tecrübesinden örnek veriyor. Bu arada 21 yaşındayım ve kimsenin yaşından dolayı lafının ve fikrinin hiç olduğunu sayanlardansın sende.

Sence bu kadar yorumu boşuna mı yaptım sanıyorsun, ben yaşamadım ama çevremde yaşayan yakın arkadaşlarım var ve ben PSU konusunda Zalman'ı kötülemedim sadece Corsair veya Thermaltake almasını önerdim fakat Zalman'da çalışıyormuş gibi her şeyi siz biliyormuş gibi davrandığınız için sorun çıkıyor, benim yaptığım bir öneridir, her şeyi siz bilemezsiniz. Burada herkes kendi tecrübesinden örnek veriyor.

Önerdiğin markalarda da sorun yaşayanlar var, ayrıca adamın elinde zaten PSU var ve sen başka marka almasını öneriyorsun, yorum yapmadan önce okuduğunu anlamalısın.

Zalman GLX 700 kullanıyorum. (Zalman Z11+ kasa ile)
Zalman, Cooler Master gibi soğutma ve güç kaynağı konularında uzman markalardan birisidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı