Zalman 750W PSU nasıldır?

Bende insanları yaşlarından ve fikirlerinden dolayı küçümsemeni bilgisizliğine veriyorum iyi günler ve hayatında başarılar dilerim.
Screenshot_2020-08-13-19-45-50-70.jpg

:)

Bi' taraf aşırı yüceltirken diğer taraf aşırı alçatmış. Yorumların ortası yok maalesef.

Şikayetvar'dan bağlantı atmakta çaresizliktir onu söyleyeyim.

Konuda bahsi geçen güç kaynağı olan GigaMax GVII modeli Linus'taki listede fiyatına baktığımız zaman gayet iyi bir Tier'e yerleştirilmiş. Kesin doğrudur demiyorum ama bir bildikleri vardır heralde.

Görüşümü belirtmem gerekirse güzel tercih olmuş ama daha iyi tercihlerde yapılabilirmiş gibime geliyor.

Tam modeli ve ürün linki neydi acaba? Bir ara bu model indirime girmişti, keşke o zaman alsaydınız.

-Bütçe olduktan sonra- ben olsam Ryzen 9 tercih ederim. Ama tabii ki bu 3. nesil Ryzen 7'nin de kötü olduğu anlamına gelmiyor.

ASUS TUF Gaming X570 PLUS(Wi-Fi)
Benim şahsen TUF serisi o kadar da hoşuma gitmiyor. Ben Asus alacak olsam ROG serisini tercih etmeye çalışırım. Yine MSİ'ın ürettiği anakartlardan da beğendiğim birçok model var.

RAM için yorum yapmayacağım.

Corsair öneririm şahsen.

Cooler Master H500 kasa.
Kasayı kullanmadığım için yorum yapamayacağım ancak inceleme videolarına hızlıca göz atarken bir sorununu görmedim. Ama ROG Strix Helios kasanın benim gözümde yeri ayrıdır.

Makelsan 1500VA kesintisiz güç kaynağı.
Bugüne kadar birçok UPS'yi inceleme fırsatım oldu. Makelsan inceleme fırsatımın olmadığı birkaç sayılı markanın arasında. Bu yüzden bu UPS için pek bir şey söyleyemeyeceğim. Ama APC, FSP gibi UPS'leri önerebilirim. Henüz APC ürünlerini deneyimleyemesem de interneti karış karış turlamama rağmen hakkında olumsuz bir yoruma rastlayamadım. Araştırmalarıma göre, APC'nin Back UPS ve Back UPS PRO serilerinin kaliteli olduğunu söyleyebilirim. :)

Tam modeli ve ürün linki neydi acaba? Bir ara bu model indirime girmişti, keşke o zaman alsaydınız.

-Bütçe olduktan sonra- ben olsam Ryzen 9 tercih ederim. Ama tabii ki bu 3. nesil Ryzen 7'nin de kötü olduğu anlamına gelmiyor.

Benim şahsen TUF serisi o kadar da hoşuma gitmiyor. Ben Asus alacak olsam ROG serisini tercih etmeye çalışırım. Yine MSİ'ın ürettiği anakartlardan da beğendiğim birçok model var.

RAM için yorum yapmayacağım.

Corsair öneririm şahsen.

Kasayı kullanmadığım için yorum yapamayacağım ancak inceleme videolarına hızlıca göz atarken bir sorununu görmedim. Ama ROG Strix Helios kasanın benim gözümde yeri ayrıdır.

Bugüne kadar birçok UPS'yi inceleme fırsatım oldu. Makelsan inceleme fırsatımın olmadığı birkaç sayılı markanın arasında. Bu yüzden bu UPS için pek bir şey söyleyemeyeceğim. Ama APC, FSP gibi UPS'leri önerebilirim. Henüz APC ürünlerini deneyimleyemesem de interneti karış karış turlamama rağmen hakkında olumsuz bir yoruma rastlayamadım. Araştırmalarıma göre, APC'nin Back UPS ve Back UPS PRO serilerinin kaliteli olduğunu söyleyebilirim. :)
Asus rog un 2080i düşmüştü 8800den 6200e onu kaçırdım sonra gigabyte markasından aldım 3 fanlı windforce sanırım markası biraz ısınıyormuş ama aldım sağlık olsun artık

Yeni konular

Geri
Yukarı