Zalman i3 mesh vs N5 MF

N5 MF'i yeni gördüm, kasa da zaten yeni çıkmış sanıyorum, şu an Vatan'dan başka yerde göremedim. Bir de Gittigidiyor'da falan var galiba ama Vatan'dan pahalı :)

i3 benim de dikkatimi çeken bir kasa olmuştu ancak N5 MF'te sanıyorum sıvı soğutma için radyatör yerleşimi ve ekran kartının altına 2 adet 12'lik fan desteği bu anlamda daha iyi görünüyor.

300-400 TL bandında çakma Çin ürünlerine nazaran buna para vermek daha iyi gibi sanki. Tek dert, bu kasalar biraz ufak yanılmıyorsam. Thermaltake Core V1'den geçmek istiyorum aslında. Bakalım bu hafta sonuna kadar netleştireceğim.

i3 Mesh kasanın sol tarafı yani kapağı akrilik plastik falan mı? Yoksa cam mı?
Merhaba Zalman i3 mesh aldım bugün internetten. İkisinde de 4 adet fan bulunuyor. N5'te RGB var diğerinde yok ancak RGB kısmıyla pek ilgilenmiyorum.

N5 MF
i3 mesh

Zalman kasaların İngilizce veya Türkçe incelemesi pek yok internette. O yüzden bilen birilerine sormak istedim. Siparişi daha yeni verdim. İkisinin de fiyatları aynı N5 mf daha yeni bir model mi? Sizce siparişi iptal edip N5 mf mi almalıyım? Yoksa uğraştığıma değmez mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Geri
Yukarı