Zalman N2 kule tipi fan önerisi

Peki ikisinin arasındaki fark nedir? Eğer soğutmaları cidden iyiyse ve sıcaklıklarımı 60-70 gibi optimal sıcaklıklara düşürecekse ikisi arasından daha iyi olanı ciddi almayı düşünebilirim. Gerekirse başka siteden de bulurum yeter ki soğutucular istediğimi versin :d
Hangi ikili hocam? Eğer SE-207'yi diylrsan SE-207 daha iyi ancak stokta yok ve kasana sığmıyor.

Yukarıdaki SE-224-XT ARGB ve SE-234 ARGB arasından hangisi daha iyi diyorsan SE-234 ARGB daha iyi.

Hangi ikili hocam? Eğer SE-207'yi diylrsan SE-207 daha iyi ancak stokta yok ve kasana sığmıyor.

Yukarıdaki SE-224-XT ARGB ve SE-234 ARGB arasından hangisi daha iyi diyorsan SE-234 ARGB daha iyi.

SE-234 ARGB ile oyunlarda istediğim sıcaklıkları almamı sağlayacaksa gelbura.com dışında bir siteden alamıyorum sanırım şu anda umarım güvenilir çıkar ve sağlam bir şekilde elime ulaşır. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.

SE-234 ARGB ile oyunlarda istediğim sıcaklıkları almamı sağlayacaksa Gelbura.com dışında bir siteden alamıyorum sanırım şu anda umarım güvenilir çıkar ve sağlam bir şekilde elime ulaşır. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.
Oradan alan arkadaşlar herhangi bir sıkıntı olmadığını belirtti hocam. Üründen memnun kalacağınızı düşünüyorum. :)

5600X işlemcide 64 derece görmemişti SE-234 ile. Başka değişkenlerin de etkilemesiyle birlikte senin 2600X'i de serin tutacaktır.

CPB açıkken boşta 45-55 arası oyunlarda da dediğim gibi 90'lara dayanıyordu voltaj da 1.43'e kadar çıktığı oluyordu anlık benim asıl endişem sistemin bu voltaj değerlerine yaz aylarında çıktığında tehlikeli sıcaklıklara ulaşmasını engellemek çünkü işlemcimin sıcaklığını düşürürsem sistemin genel performansından inanılmaz memnunum. Çok uyumlu ve istediğim performansı fazlasıyla veren bir sistem topladığımı düşünüyorum.

SE-234 ARGB ile oyunlarda istediğim sıcaklıkları almamı sağlayacaksa gelbura.com dışında bir siteden alamıyorum sanırım şu anda umarım güvenilir çıkar ve sağlam bir şekilde elime ulaşır. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.
SE-207 2600'e fazla gelir, zaten kasanıza da sığmıyor. SE-234 de çok güçlü. 3700X'i overclokcu bile kaldırıyor.

Tek fan olarak gayet iyi performans verecektir, olur da takmak istersen zaten ikinci fan montajı için iki set fan montajıyla geliyor.

Bir de benim kasadan kaynaklı olarak anakarttaki 1 vida yeri uyumsuzdu, sistemi anakartın tek vidası takılı olmadan kullanıyorum ağırlık olarak bu fanlar bana genel olarak sıkıntı yapar mı, kasayı yan çevirip kullanmalı mıyım yoksa sorunsuz bir şekilde dururlar mı?

Geri
Yukarı