Zalman N5 MF İncelemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eki Görüntüle 899331Eki Görüntüle 899332

Testler önce filtreli sonra filtresiz şekilde yapılmıştır orijinal fanların yanına 1600RPM ek 3 fan daha takılarak yapılmıştır.
FurMark at dostum. Asil sicakligin fark ettigi kisim GPU cunku. Ayrica AIDA'da hiçbir stress testi yapilmaz, AIDA'da islemcin 60 dereceyse Prime95'de 15 dk sonunda 80+ dereceleri gorur, haberin olsun. AIDA ne GPU'ya, ne CPU'ya adam akilli yuklenen bir program degil o yuzden Prime95 + FurMark disinda stress testi yaptim sayma kendini.

Edit: Oto fan kullanma, oto fanda sicaklik karsilastirmasi yapilmaz.

Ben uğraşmadım elimdeki imkanla yapıp bunu attım sadece ki sistemde doğru düzgün bir GPU da yok görüntü amaçlı G100 var bir fikir oluşsun diye attım sadece kasayı bu testle eleştirmek yanlış kendi fanları bile değil.

Arkadaşlar bana sorarsanız almayın aynısını ben aldım ancak PSU kısmı o kadar sesli çalışıyor ki PSU da sıfır olmasına rağmen çok sesi var. Onun dışında bir problemi yok.

HDD aldım takmak için, daha zor kablolama olan kasa yoktur herhalde, hava akışı gayet iyi ancak kablolaması ölüm.

HDD aldım takmak için, daha zor kablolama olan kasa yoktur herhalde, hava akışı gayet iyi ancak kablolaması ölüm.
Evet kablolaması baya zor ama biraz uğraşınca ortaya güzel şeyler çıkabiliyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20210316_190206.jpg
    189,2 KB · Görüntüleme: 103
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…