Zalman N5 mf mesh kapağı açılmıyor

Berkan Aydın

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Geçen hafta sistem topladım ve sizlerin önerisiyle Zalman N5 mf kasasını satın aldım. Ön panel (mesh) tarafında "push" yazısından yukarıya çekmeme rağmen açılmıyor. Kasanın alt tarafından ufak bir boşluk var, oradan da bastırmama rağmen bana mısın demedi. Ön paneli nasıl açabilirim ve bir de içinden çıkan toz filtre kasanın iç tarafından mı yoksa açamadığım panel tarafından mı takılıyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Biraz baktım internetten ama yan panelden erişebiliyorsunuz galiba.

Ben toz filtresini içeriye taktım kablo girişleriyle tamamen uyduğu için. Kapak konusunda da o alttaki şey yukarı çekilmiyor ona basacaksın düğme gibi. Ben de başlarda çektim ama basıldığını fark ettim sonradan.

Biraz baktım internetten ama yan panelden erişebiliyorsunuz galiba.

Hocam sorduktan hemen sonra hallettim iki sorumu da. Teşekkür ederim. 😄
Ben toz filtresini içeriye taktım kablo girişleriyle tamamen uyduğu için. Kapak konusunda da o alttaki şey yukarı çekilmiyor ona basacaksın düğme gibi. Ben de başlarda çektim ama basıldığını fark ettim sonradan.
Tornavida yardımıyla açtım sormamın ardından.

Ön panel (mesh) tarafında "push" yazısından yukarıya çekmeme rağmen açılmıyor.
aa.png

Çekme, it.

Geri
Yukarı