Zalman NS2000 az hava üflüyor

Mkck

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Sahibinden'den Zalman NS2000 Soğutucu aldım. En yüksek ayarda bile çok çok az ama soğuk hava üflüyor. Bunun normali bu mudur? Yani soğutucunun üzerine peçete koyunca kıpırdamıyor bile neredeyse ama elimi üzerine yapıştırınca yüzeyi buz gibi ama çok çok az hava üflüyor. Bu soğutucunun bu kadar aşırı az ama soğuk hava üflemesi normal midir? Ben ilk kez soğutucu kullanıyorum. Bilmiyorum açıkçası bayağı garip geldi. Kullanan varsa bilgi verirse sevinirim.

bliitzk

Nanopat
En iyi cevaplar
1
Ultra sessiz soğutucu olarak geçiyor kendisi. Kullanmadım ama bence sessiz olması için öyle olması normal olabilir.

turkokan

Decapat
En iyi cevaplar
3
Yer
Antalya
Fan yaprakları orijinal olmayabilir? Onun dışında vantilatör beklemeyelim bu tip cihazlar için, bu cihazların amacı dar alan kısa paylaşmalarıdır. Yani üzerinde bir şeyin durması ve onu soğutması için.

KS
Mkck

Mkck

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Ultra sessiz soğutucu olarak geçiyor kendisi. Kullanmadım ama bence sessiz olması için öyle olması normal olabilir.
Hocam ultra sessiz ama hava üflemeyen soğutucu olarak geçiyor olabilir mi :D Şaka bir yana bu kadar az hava üflemesi garip geldi bana açıkçası.

Fan yaprakları orijinal olmayabilir? Onun dışında vantilatör beklemeyelim bu tip cihazlar için, bu cihazların amacı dar alan kısa paylaşmalarıdır. Yani üzerinde bir şeyin durması ve onu soğutması için.
Fan yaprakları orjinal mi değil mi anlamanın bir yolunu biliyor musunuz? Bir de başka marka soğutucu kullanıyorsanız ne kadar hava üflediğini tarif edebilir misiniz kıyaslama yapmam açısından?

turkokan

Decapat
En iyi cevaplar
3
Yer
Antalya
Hocam Ultra sessiz ama hava üflemeyen soğutucu olarak geçiyor olabilir mi :D şaka bir yana bu kadar az hava üflemesi garip geldi bana açıkçası.

Fan yaprakları orijinal mi değil mi anlamanın bir yolunu biliyor musunuz? Bir de başka marka soğutucu kullanıyorsanız ne kadar hava üflediğini tarif edebilir misiniz kıyaslama yapmam açısından?
Ben Teknosa markası aldım, on numara iş görüyor, laptop klavye üstü serin olursa işlem tamamdır.

KS
Mkck

Mkck

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Ben Teknosa markası aldım, on numara iş görüyor, laptop klavye üstü serin olursa işlem tamamdır.
Dostum soğutucu tavsiyesi şuan işe yaramaz maalesef, sağol yine de :)

turkokan

Decapat
En iyi cevaplar
3
Yer
Antalya
KS
Mkck

Mkck

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Kullandığım marka ve görevi için bilgi verdim, al diye değil. 👽
Teşekkür ederim =)

Başka bilgisi olan varsa yazsın lütfen...
Aradığım yanıtı bir yabancı uyruklu arkadaş video ile paylaşmış =)

Son düzenleme:

Yukarı