Zalman R1 kasaya sıvı soğutma takılır mı?

sfasdasg

Hectopat
Daha fazla  
3.png

1.png

2.png

4.jpg

Merhaba arkadaşlar. Zalman R1 model kasa kullanıyorum. Görsellerini ekledim. Bu kasaya 240mm sıvı soğutma takabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ustam 240mm sıvı soğutma tam olarak 2 adet 120mmlik fan boyunda internet sitesinde 240mm genişiliğe sahip olduğu yazıyor kasanın.

Gördüğünüz gibi mosfet ile fan birbirine çok yakın üstelik radyatör yokken bu halde. Ölçüm yaptığımda mosfet ile radyatörün takılacağı yer arasında 5Cm'lik bir mesafe var.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 94
  • 2.jpg
    2.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 100
  • 3.jpg
    3.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 84
  • 4.jpg
    4.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 85
Ustam sıkıntı olmaz radyatörün üzerinde fanları bulunurken dahi takarsan sıkıntı olacağını sanmıyorum tabii ki sıvı soğutucuların ekstra kalın radyatörlü seçenekleri var o tarz değil de Cooler Master MasterLiquid Lite 240mm gibi soğutuculara bakmalısın o ve onun gibi soğutucular oraya rahat şekilde sığacaktır.

Ustam sıkıntı olmaz radyatörün üzerinde fanları bulunurken dahi takarsan sıkıntı olacağını sanmıyorum tabii ki sıvı soğutucuların ekstra kalın radyatörlü seçenekleri var o tarz değil de Cooler Master MasterLiquid Lite 240mm gibi soğutuculara bakmalısın o ve onun gibi soğutucular oraya rahat şekilde sığacaktır.
Gerçekten mi? Sığacağını bilsem şu dakika sipariş veririm. Şu modeli almayı düşünüyorum.
Cooler Master Masterliquid ML240L V2

Gerçekten mi? Sığacağını bilsem şu dakika sipariş veririm. Şu modeli almayı düşünüyorum.
Cooler Master Masterliquid ML240L V2

Sığacağını düşünüyorum ustam lakin tam dümdüz şekilde fotoğraf atabilir misin yani üst fan dümdüz önümde olsun işlemcinin fanına dayayıp çekebilir misin?

Sana yanlış bilgi verip boşuna ürün aldırmak istemem o yüzden bölgeyi tam olarak görmek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı