Zalman X3 Mid Tower Kasa Nasıldır?

Corsair kafanız rahat ettirir açıkçası.

Tabii ki , tabii ki kesinlikle en iyi seçim bu şekilde fakat şöyle bir durum var.

245₺ Fan + kasanın kendisi 1127₺ = 1372₺ edecektir.Kasanın fanını şimdi değil ilerleyen zamanlarda da eklesem ekleyeceğimden eminim kendimi tanıyorum. 😁

Şuanda harcadığımın neredeyse 2 katına mal olacak bana bu şekilde.🤔

Yok ettim,stoklara bakıyorum sürekli en fazla 1.5 saat önce gelmiştir.İcue x465 ve dediğim gibi 650 tl fazla masraf cıkartıyor bana bu haliyle indirimsiz baya sıkıntı ama neler yapabiliriz bakacağım neticede onca görsel malzeme aldık yakışır bilirsiniz.😊

Ben Zalman X3 Beyaz'ı 21 Mayıs'ta 1000 liraya almıştım yine amazon.com.tr'den. İyi denk getirmişsiniz indirimi. Normalde üzülebilirdim ama amazon.de'den denk getirdiğim 3000 liralık indirim sebebiyle 250 liralık kaybı şu an önemsemiyorum :D

Arctic yapıştırın gitsin uyum sıkıntısı olmaz zaten.

Zalman kalsın sıvı soğutma yerine bunu diyorsunuz sanırım doğru mu anladım?
Ben Zalman X3 Beyaz'ı 21 Mayıs'ta 1000 liraya almıştım yine amazon.com.tr'den. İyi denk getirmişsiniz indirimi. Normalde üzülebilirdim ama amazon.de'den denk getirdiğim 3000 liralık indirim sebebiyle 250 liralık kaybı şu an önemsemiyorum :D

Aradığım adamsınız yahu neredesiniz kaç gündür kasadan memnun musunuz peki bana fikirlerinizi söyler misiniz?

Zalman kalsın sıvı soğutma yerine bunu diyorsunuz sanırım doğru mu anladım?

Aradığım adamsınız yahu neredesiniz kaç gündür kasadan memnun musunuz peki bana fikirlerinizi söyler misiniz?

Fikirlerimi daha önce belirtmiştim, bu mesajımı okuyun.

Ayrıca PSU olarak da RM750'den bahsetmişsiniz. Ben de onu aldım. İçinden çıkan PCIe kablolarının bir ucu 8 pin, diğer ucu ise ayrılıyor 2 tane 6+2 pin oluyor. Güç kaynağında sadece 8 pine bağlı bu kablodan çıkan 8+8 pini olduğu gibi ekran kartına bağlamalı mıyım yoksa iki tane PCIe kablosu kullanıp ikisinden de bir adet 6+2 kullanıp diğerlerini kullanmayayım mı? Bir fikriniz var mı?

Edit: Kablonun temsili görüntüsü böyle

Link güncellendi.

Son düzenleme:
Fikirlerimi daha önce belirtmiştim, bu mesajımı okuyun.

Ayrıca PSU olarak da RM750'den bahsetmişsiniz. Ben de onu aldım. İçinden çıkan PCIe kablolarının bir ucu 8 pin, diğer ucu ise ayrılıyor 2 tane 6+2 pin oluyor. Güç kaynağında sadece 8 pine bağlı bu kablodan çıkan 8+8 pini olduğu gibi ekran kartına bağlamalı mıyım yoksa iki tane PCIe kablosu kullanıp ikisinden de bir adet 6+2 kullanıp diğerlerini kullanmayayım mı? Bir fikriniz var mı?

Edit: Kablonun temsili görüntüsü böyle

Attığınız ekran görüntüsü linki kırık lakin konu hakkında da bilgim yok @Sylveon biliyor olabilir.Bu arada yorumunuzu okudum aşağı yukarı herkes sizin gibi söylüyor kasa hakkında umarım memnun kalırız bakalım hayırlısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı