Zalman Z11 ile MSI Z170 Gaming Pro uyumlu mu?

Şöyle bir sistemim var diğer parçalar da birbirine uyumlu mu? Almayı planladığım sistem bu da emin olamıyorum bir türlü yorum için teşekkürler bu arada.Ve ayrıca fazla gelmesi her hangi bir sıkıntı yaratır mı?

Dosya Ekleri

• anan.png
    anan.png
    43 KB · Görüntüleme: 297
Son düzenleme:
Sisteminiz gayet uyumlu. Lakin oyun için alacaksanız, RAM'lerin gecikme değerleri fazla. Bu RAM'ler yerine, yine aynı marka ve modelde 2133 MHz CL12 RAM almanız daha mantıklı. Kasanızın fazla gelmesi sıkıntı olmaz, ama kalan boşluğu kullanmayacağınız için görüntü kirliliği yaratır.

o işlemciye o anakart ve soğutucu fazla gelir. İşlemcinin içinden çıkan stok soğutucu işini görür anakartıda H170 yonga setli bir anakart ve ya B150m Gaming M3 İle değiştirebilirsiniz. Çünkü işlemciniz overclock olmuyor para israfı olur sadece :)

o işlemciye o anakart ve soğutucu fazla gelir. İşlemcinin içinden çıkan stok soğutucu işini görür anakartıda H170 yonga setli bir anakart ve ya B150m Gaming M3 İle değiştirebilirsiniz. Çünkü işlemciniz overclock olmuyor para israfı olur sadece :)
Haklısınız kimse uyarmamış, benimde gözümden kaçmış. Arkadaş bize bir bütçe belirtirse yardımcı olabiliriz.

Evet 3.500 - 3.600 arası.Benim anakartı yüksek seçmem ileride ekran kartı ram vs arttırıcak olmamdan dolayı anakartla ileride bir daha uğraşmak istemiyorum beni iyice götürsün diye bunu seçtim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı