ZALMAN Z11 NEO 700W vs COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE GX 80PLUS 750W

ceyhuntoker

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, bu iki kasa arasında seçim yapamadım. Z11 Neo'nun görüntüsü bana çok güzel geliyor ama diğer kasa hakkındada cooler master daha iyi bir marka diyorlar. Sizce hangisini almalıyım? Görüntüsü için Z11 değer mi? Yoksa haf912 mi almalıyım? Gerçekten bilen kişiler cevaplarsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Z11 NEO kullanıyorum. Genişliği, toz filtreleri ve hava akışı bakımından yeterli bir kasa. Ayrıca görünümü çok şık. Diğer kasa hakkında kullanan kişiler yorum yapabilir.

Bende Z11 NEO almayı düşünüyorum. Görüntüsü çok hoş ve cezbedici. Sistemini bilmiyorum ama genelde 750W sistem için biraz fazla oluyor. 700W da fazla ancak Z11 NEO alıp Zalman ZM600-LX alabilirsiniz hem paradan tasarruf edersin hem de istediğin kasayı almış olursun :)

COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE GX 80PLUS 750W çok iyi arkadaşım kullanıyor kasa genişliği ve hava sirkülasyonu çok iyi ,üstünde 200mm fan ve sıvı soğutmayla kullanıyor kendisi.

Bende Z11 NEO almayı düşünüyorum. Görüntüsü çok hoş ve cezbedici. Sistemini bilmiyorum ama genelde 750W sistem için biraz fazla oluyor. 700W da fazla ancak Z11 NEO alıp Zalman ZM600-LX alabilirsiniz hem paradan tasarruf edersin hem de istediğin kasayı almış olursun :)
Aynen bende görüntüsünü çok beğendiğim için almayı düşünüyorum sistem şu fakat daha almadım kasayla beraber alacağım Gtx980,corsair'in 16gb 1600mhz cl9 ram,Msi Z97 gaming 5 anakart, i7 4790k işlemci,samsung evo 250gb ssd,hyper 212 evo işlemci soğutucu.

Görüntü için bileşen alsaydık...

Haf 912 Advance daha kaliteli ve geniş bir kasadır.
Anladım teşekkürler.

Her gördüğün bileşeni de almazsın değil mi ? İnsan alacağı ürünün görüntüsünün etkisinde kalıyor ister istemez.

Haf 912 çirkin değil ki. Bana soracak olursanız daha güzel. Çok da takmamak gerek. Ben Xigmatek Asgard Pro kullanıyorum. Sanki kaç kez bakıyorum ki kasaya?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı