Zalman Z3 Plus 600LE 600W Siyah ATX Mid Tower Kasa Nasıldır?

Bu kasa alınır mı?
http://www.vatanbilgisayar.com/zalman-z3-plus-600le-600w-midt-atx-pencereli-siyah-kasa.html
Ekran kartı satın alacağım fiyatların inmesini bekliyorum, GTX 1060 3 GB satın alacağım ya da GTX 1050 Ti ikisinden birisini satın alacağım. Ekran kartları rahat sığar mı? İçindeki güç kaynağı iyi mi?

Güncelliyorum.

Aynı kasa bende de var alabilirsin içi geniş bir kasa ve soğutma bakımından da üstün bir kasa

Aynı kasa bende de var. 4 fanlı , 12V kanalından 540W veriyor. Kasa 4 5 saat açık kalıyor ısı yok. Bende de 1050Ti var 2 fanlı 3 fanlı da sığar gibi duruyor.

Aynı kasa bende de var. 4 fanlı , 12V kanalından 540W veriyor. Kasa 4 5 saat açık kalıyor ısı yok. Bende de 1050Ti var 2 fanlı 3 fanlı da sığar gibi duruyor.
Hocam bende GTX 1050 Ti almayı düşünüyorum ve bu kasayı düşünüyorum sizce almalayım ? siz hangi marka GTX 1050 Ti aldınız benim aklımda MSI var. GTX 1050 Ti küçük diyorlar benim kasam marka bilgisayar olduğu için sizce sığar mı ?
31fa9f17-93f6-4cfa-8593-3b9a0ea65d7f.jpg

HD 6750 var onu kullanıyorum. Yoksa mecburen yeni kasa alacağım ama umarım sığar. @İbrahim Y

Yani o arkada kalan boşlula birlikte sığar gibi duruyor. Ama sığmazsa da Zalman Z3 Plus 600W alabilirsiniz.

Kullandığınız ekran kartınız ile resmin alt tarafında ki metal bölüm arasında bir boşluk var orasını dedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı