Zalman Z3 Plus 600W vs Corsair Spec-02 80 Plus 650W

Uygunsuz üslup!
@CJack60 Bütçemi zaten sistem için zorladım zaten. Size 2 ürün arasında soruyorum siz hala bana başka kasa öneriyorsunuz. Bütçe arttır diyorsunuz bu konuya bakarsanız anlarsanız.
i5 6600K OC Sistem + GTX 960 vs İ5 6600 + GTX 970 Sistem ?

Bu 2 kasa arasında soruyorum beyler sizin Türkçe'niz de bir sıkıntı mı var İngilizce mi yazayım? Bu 2 kasa arasından hangisi diye soruyorum ! Tövbe tövbe akşam akşam.

Son düzenleyen: Moderatör:
@CJack60 Bütçemi zaten sistem için zorladım zaten. Size 2 ürün arasında soruyorum siz hala bana başka kasa öneriyorsunuz. Bütçe arttır diyorsunuz bu konuya bakarsanız anlarsanız.
i5 6600K OC Sistem + GTX 960 vs İ5 6600 + GTX 970 Sistem ?

Bu 2 kasa arasında soruyorum beyler sizin Türkçe'niz de bir sıkıntı mı var İngilizce mi yazayım. Bu 2 kasa arasından hangisi diye soruyorum ! Tövbe tövbe akşam akşam.

Konuyu açarken aralarındaki 140 TL küsür fiyat farkına rağmen Corsair özelliklerinden kalitesinden dem vurup Zalman için tukaka yaparsan böyle saçma cevaplar alırsın. Zalman alırsan artan 140 TL'ye ilaveten kalanını biriktirip SSD alırsın .

Konuyu açarken aralarındaki 140 TL küsür fiyat farkına rağmen Corsair özelliklerinden kalitesinden dem vurup Zalman için tukaka yaparsan böyle saçma cevaplar alırsın. Zalman alırsan artan 140 TL'ye ilaveten kalanını biriktirip SSD alırsın .
SSD var zaten sen sadece sorulana cevap vermelisin. Ben zaten araştırmadan ürün soran bir insan değilim.

SSD var zaten sen sadece sorulana cevap vermelisin. Ben zaten araştırmadan ürün soran bir insan değilim.

Üslubuna dikkat et. Burada kimse sorduğun sorulara cevap vermek zorunda değil. SSD varsa ikinci SSD alamazsın diye bir kural var da ben mi bilmiyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair. Kullandığım zaman içerisinde tek yaşadığım sorun: ön yaraftaki çukurlarda toz birikmesi. Onun dışında güzel ve malzeme kalitesi iyi olan bir kasa.:like:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı