Zalman Z3 Plus Kasa

emir456

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bugün vatan bilgisayara " Zalman z3 plus " kasa almaya gittim. MSİ gtx 970 ve MSİ gaming 7 anakart alıcam fakat Vatan bilgisayar çalışanları sisteme dar gelir ve pek uyum sağlamaz dediler. Sizce kasayı değiştirmelimiyim ?

Everest marka pek önerilmiyor. Arkadaşım önerin için teşekkür ederim. Açıkcası pek bu markaya ısınamıyorum.

Öyle bir sistem alacaksanız 80+ sertifikası olmasına özen gösterin. Z3 Plus' a sığar ayrıca. @AmedeusB Yanlış yönlendirme yapma. Everest gibi dandik bir firmanın ürünlerini önermiyoruz biz. O kadar paralık sistemi evereste mi teslim edeceğiz asla.

Everest marka pek önerilmiyor. Arkadaşım önerin için teşekkür ederim. Açıkcası pek bu markaya ısınamıyorum.

Alırken ben de öyle söylemiştim Vatan çalışanına fakat bana iyice konuştu içimi açtı açıkçası aldıktan sonra da pek sıkıntısını görmedim. Eskiden odamın sıcaklığı 20 derecelerde seyrederken bu kasayla birlikte 5 derecelere kadar düştü diyebilirim :p

Öyle bir sistem alacaksanız 80+ sertifikası olmasına özen gösterin. Z3 Plus' a sığar ayrıca. @AmedeusB Yanlış yönlendirme yapma. Everest gibi dandik bir firmanın ürünlerini önermiyoruz biz. O kadar paralık sistemi evereste mi teslim edeceğiz asla.

Dandik firma diyorsun da orada dur, bazı markaların kaliteli ve kalitesiz ürünleri olabilir piyasaya girmek amaçlı, benim önerdiğim kasa F/P kasasıdır.

Bak ben bir hata yapıp gidip Dark gibi marka aldım. Benim mecburiyettendi , param bitmişti. Uzak durun böyle markalardan. O Everestin 600W dediği PSU 400W dan fazla vermez bence. Ayrıca hiç bir koruyucusunun olmaması da cabası.

Bak ben bir hata yapıp gidip Dark gibi marka aldım. Benim mecburiyettendi , param bitmişti. Uzak durun böyle markalardan. O Everestin 600W dediği PSU 400W dan fazla vermez bence. Ayrıca hiç bir koruyucusunun olmaması da cabası.

GTX 760 OC Edition ve i5 4460 takılı sistemle rahatlıkla çalışıyor. Koruyucu olayına gelirsek arkadaş tavsiyelere açığım dedi :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı