Zalman Z3 Plus Kasa

Anladım cevaplarınız için teşekkür ederim. Artık gönül rahatlığı ile Zalman z3 plus kasayı alabilirim.

@CoffinShaker öneriniz için minnettrarım. Bende corsair cx veya vs ürünü almayı planlıyordum. Corsair cx ürünü nasıldır acaba, vs ürünü ile arasında ne gibi bir farklılık var?

Ne değiştirmesi yahu? Zalman Z3 Plus'ın ATX boyutunda anakartlara izni varken, çalışan kimmiş yahu? 360mm VGA alanı varken, çalışan kimmiş yahu?

Zalman Z3 Plus dışında F/P kasa yok.

Everest , Frisby gibi markalardan uzak durmanızı öneririm. Zalman Z3 gayet geniştir içine her türlü ekran kartını gönül rahatlığıyla takabilirsiniz. Yeteri kadar büyüktür. Vatan çalışanlarına pek inanmanızı önermem. Kendi PC'mi toplayacağım zaman gitmiştim. RC-K380'e alcağınız parçalar sığmaz , yok G3258 işlemci H81'e uyumsuzdur gibi şeyler söylediler. Aldım PC'yi gayetde güzel bi şekilde çalışıyor. İyigünler dilerim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı