Zalman Z3 Plus White 161 TL Kargo dahil

Bilgisayar Bilgisayar Kasaları Zalman DPMO-13675 Z3 Plus Zalman Z3 Plus Beyaz ATX Mid Tower Kasa Fiyat : 165,32 TL
Zalman Z3 Plus Mid Tower Kasa/Beyaz « www.kocpa.com-Notebookta İndirim ve Fırsatların Adresi Fiyat : 152,10 TL gayet makul ancak kargo tutarı 9TL . 14 Yıldır sektördeyiz demişler umarım güvenilirdir.
Zalman Z3 Plus USB 3.0 Beyaz Mid Tower Kasa 10384525 | hızlıal.com Diyecek bir şey bulamıyorum her yerden çıkıyor bunlar :D
ZALMAN Z3 PLUS White kasa - inventus
Zalman Z3 Plus Mid Tower Atx Psu'suz Beyaz Kasa | sanalmarketim Fiyat : 161.12 TL Kargo ücreti dahil değil :)
Zalman Z3 Plus Mid Tower Kasa/Beyaz | Kasalar | EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş Fiyat : 165.41 TL Kredi kartı tek çekim ücreti normal fiyatı :170,53 TL
Biliyorum yorumların için teşekkürler. En uygun olarak Hepsiburada ve İnvertus olabilir ancak daha önce alışveriş yapmadığım için kargo ücretini bilemiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı