Zalman Z7 Neo vs MSI MAG Forge 100R

İki kasadan birini düşünüyorum, hangisini önerirsiniz?
MSI
Şahsen ben fanların ortasının, karanlık odada siyah kalmasını sevmiyorum, sadece bu yüzden MSI diyorum, kaliteye gelirsek ikiside kaliteli ve sağlamdır, hava sirkülasyonu konusunda MSI daha iyidir diye düşünüyorum. Çünkü Zalman'ın ön tarafı cam bir yapıya sahipken, MSI FUL Mesh bir yapıda. Sonuç olarak + ve - leri kıyaslarsak, kazanan belli :D

MSI.

Şahsen ben fanların ortasının, karanlık odada siyah kalmasını sevmiyorum, sadece bu yüzden MSI diyorum, kaliteye gelirsek ikisi de kaliteli ve sağlamdır, hava sirkülasyonu konusunda MSI daha iyidir diye düşünüyorum. Çünkü Zalman'ın ön tarafı cam bir yapıya sahipken, MSI ful mesh bir yapıda. Sonuç olarak + ve -leri kıyaslarsak, kazanan belli :D

Şahsen tek tereddütüm ARGB fanlar oldu kullandığım anakart MSI Bazooka B250M olmakla beraber internetteki kaynaklarda desteklemesi hakkında bir bilgi sahibi olamadım açıkçası.
100r. Alternatif olarak bu da düşünülebilir.

Açıkçası bu markayı ilk kez duyuyorum MSI gibi ismi olan bir marka yerine bu seçilebilir mi emin değilim.

Şahsen tek tereddütüm ARGB fanlar oldu kullandığım anakart MSI Bazooka B250M olmakla beraber internetteki kaynaklarda desteklemesi hakkında bir bilgi sahibi olamadım açıkçası.

Açıkçası bu markayı ilk kez duyuyorum MSI gibi ismi olan bir marka yerine bu seçilebilir mi emin değilim.
Kendim kullanıyorum hiçbir şekilde üzmeyecek bir kasa.

Geri
Yukarı