Zalman Z9 Plus vs Z9 Neo

Shaco27

Hectopat
Zalman Z9 Neo sipariş ettim ama Z9 Plus geldi. Ben Neo daha çok seviyorum.
Sizin görüşünüz hangi kasa daha iyi? Ürün iadesi yapmak istemiyorum kaç gündür de kargo bekliyordum.
Önü düz olan neo.

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    18,4 KB · Görüntüleme: 21
  • images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    13,4 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Z9 Plus eski modelidir. İade edip yeni Neo göndermelerini, ellerinde o ürün yoksa da para iadesi talep etmelisin. Hakkını sonuna kadar ara siparişin neyse onu al. Sesini çıkarmazsan böyle uyanıkların yaptıkları yanlarına kâr kalıyor pişkinliğe devam ediyorlar. Şikayete ede ede hakkını araya araya bunları adam edeceğiz başka yolu yok.

Z9 Plus eski modelidir. İade edip yeni Neo göndermelerini, ellerinde o ürün yoksa da para iadesi talep etmelisin. Hakkını sonuna kadar ara siparişin neyse onu al. Sesini çıkarmazsan böyle uyanıkların yaptıkları yanlarına KÂR kalıyor pişkinliğe devam ediyorlar. Şikayete ede ede hakkını araya araya bunları adam edeceğiz başka yolu yok.

Aradim konuştum satıcıyla, yanlışlık olmuştur dedi. Değişim kodu gönderdi. UPS gittim yoğun diye is yerini kapatmışlar bugun veremedim pazartesini gel dediler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı