Zalman ZM-T3 vs Corsair Spec-Alpha

Emre..._...Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selamlar. Sistem alacaktım ve tabi ki bu sistem için bir kasa gerekiyordu. 2 tane kasa seçtim: Zalman ZM-T3 ve Corsair Spec-Alpha. Corsair Spec-Alpha'nın fiyatı Zalman'ın 4 katı. Ama Zalman ZM-T3 123 TL olduğu için fazla mı kalitesiz acaba diye düşünmeden de edemiyorum. Kasanın Türkçe bir incelemesini de bulamadığımdan buraya yazmak istedim. Hangisini almak daha iyi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kasa konusunda bende çok kararsız kalmıştım bir çok kasayı yakında gördüm. Uygun fiyatlı kasalar genelde küçük, hava soğutması yetersiz ve en önemlisi malzeme kalitesi kötü oluyor. En son karar verdiğim kasa Corsair Spec-Alpha oldu. İncelemesini bulabilirsin zaten 3 kademeli fan ayarlamaso olsun, fanların kalitesi, sessizliği ve soğutması olsun, malzeme kalitesi ve boyasının kalitesi gerçekten çok şık ve güvenli duran bir kasa. İncelemede bahsedildiği gibi küçük değil. Psu mun modüler olmaması gibi etmenlere rağmen kablo düzenlemesini iyi yaptığım için çok ferah ve hava akışı çok güzel oldu. Eğer bütçen yeterliyse Corsair Spec-Alpha almanı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı