Zalman ZM500-LE İncelemesi

• Konuyu başlatan Oğuzhan Altay
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 16B
Merhaba arkadaşlar, iyi sosyaller. İlk incelememde size dün Hızlıal.com'dan 120 TL'ye satın aldığım Zalman ZM500-LE PSU' yi inceleyeceğim. İncelemenin her türlü kusur ve iyi yanını bana iletirseniz sevinirim. @BARON™ kusura bakma arkadaşım param buna yetti ancak bu cihazda Corsair kadar olmasa da kaliteli bir cihaz.
  • Cihazın kutusunun üstünden bir görünümü, cihaz çok sağlam ve kaliteli bir ambalaj içerisinde geliyor.
DSCN0388.JPG

• Cihazın kutusunun altından bir görünümü, altında cihaz ile ilgili bazı bilgiler bulunuyor.
DSCN0389.JPG

• Cihazın içeriğine bakacak olursak cihaz kutusundan ;
    • Zalman ZM500-LE
    • AC Power Kablosu
    • Montaj Vidaları
    • Kablo Bağları
    • Ve kullanım klavuzu çıkıyor.
DSCN0390.JPG

• Gelelim incelememizin en önemli kısmına. Cihazımız bilgisayarımızın kalbi olan 12 W kanalından üzerinde 80 Plus ibaresi bulunmamasına rağmen 444W veriyor.
DSCN0393.JPG

• İncelememizin en merak edilen ve en önemli 2. kısmı olan fan bölümüne geliyoruz, fan bölümüne bakacak olursak ;
    • Cihazımızda 12 CM boyutunda çok sessiz ve yüke göre hızını otomatik ayarlayan bir soğutma fanı bulunuyor.
DSCN0391.JPG
DSCN0392.JPG

Almayı düşünenlere faydada bulunduysam ne mutlu bana, kendinize iyi bakmanız dileğiyle iyi günler diliyorum. ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı psu'yu kullanıyorum fanları söktüğümde onun fanını duymak neredeyse imkansız yani o kadar düşük ve 80 plus ibaresi olmamasına rağmen 12v kanalından 444w vermesi de ayrı bir gariplik :) neyse ben memnunum tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı