Zalman ZM600 ve RX 5600XT sistem uyumu

konrad_k

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar, kasamı hazır sistem olarak aldığım için maalesef PSU istediğim gibi olmadı. Power Boost PSU kullanıyorum ve deyim yerindeyse diken üstündeyim, bilgisayarı rahatça kullanamıyorum.
kullandığım sistem bu

Bütçem çok sıkışık olduğu için yüksek fiyatlara da yönelemiyorum, F/P olarak bulabildiğim en iyi seçenek bu psu.

Ama kafama takılan soru ise boyut olarak bu PSU kasama sığar mı? Hazır sormuşken yarın bir gün para bulduğumda işlemciyi 10400F yapmak istiyorum. 10400F ve 5600XT ikilisine 600W yeterli olur mu?

Arkadaşlar moderatör her kimse işgüzarlığına denk geldim sanırım. Konuyu esasen açma amacım almak istediğim PSU kasaya boyut olarak sığar mı tereddütüydü. Bu konudaki soru işaretini de giderebilirseniz çok minnettar olurum, tavsiyeler için de çok teşekkürler.

Arkadaşlar moderatör her kimse işgüzarlığına denk geldim sanırım. Konuyu esasen açma amacım almak istediğim PSU kasaya boyut olarak sığar mı tereddütüydü. Bu konudaki soru işaretini de giderebilirseniz çok minnettar olurum, tavsiyeler için de çok teşekkürler.

Sigar ama su anki kullandığın PSU'dan bir farki olur mu orasi ayri.

Hocam, Hydro K olanı alın. Diğeri daha giriş seviyesinde.

Geri
Yukarı