Zalman ZM700-LX Kaliteli Midir?

Hayır. Kulaklık kullanıyorsan duyman zor. Şu an dinledim de sanki ses gitmiş. Belkide bir sürelik bir problemdir. Bütçeniz eğer Cooler Master gibi markalara yetmiyorsa tabi ki alabilirsiniz. Sadece bazı arkadaşlar ses konusunda çok titiz ben uyarmak istedim.

Bu cızırtı konusunda epey bir arkadaşın sorunu olduğunu okudum. Corsair in vs650 modelini almanızı tavsiye ederim. 980Tİ yi rahatlıkla besler.

Bu cızırtı konusunda epey bir arkadaşın sorunu olduğunu okudum. Corsair in vs650 modelini almanızı tavsiye ederim. 980Tİ yi rahatlıkla besler.
Bende öyle düşünmüştüm PSU REQUIREMENTS - RealHardTechX ama bu site 650W gerektiğini söylüyor ve vs650 12V kanalından 600W veriyor. Yetmeme ihtimaline karşın bu güç kaynağını seçtim aslında.

CX750 için bir parça göremedim ben. İşlemci OC edilecekse ve o ekran kartına 80+ 600w fazlasıyla yetecektir. Zalman ZM600Lx alabilirsiniz. Sorun çıkarsa götürün iade kabul etmek zorundalar. Sorun çıkaracaklarını sanmıyorum.

CX750 için bir parça göremedim ben. İşlemci OC edilecekse ve o ekran kartına 80+ 600w fazlasıyla yetecektir. Zalman ZM600Lx alabilirsiniz. Sorun çıkarsa götürün iade kabul etmek zorundalar. Sorun çıkaracaklarını sanmıyorum.
Peki bunları neye dayanarak söylüyorsunuz? Birkaç mesaj üstte bir link verdim ve orada farklı ekran kartlarının tükettiği güç değerleri yer alıyor. O site ile ilgili bir konu açılıp güvenilir olduğu, forumda kaynak olarak kullanılabileceği kararı alındı.

Peki bunları neye dayanarak söylüyorsunuz? Birkaç mesaj üstte bir link verdim ve orada farklı ekran kartlarının tükettiği güç değerleri yer alıyor. O site ile ilgili bir konu açılıp güvenilir olduğu, forumda kaynak olarak kullanılabileceği kararı alındı.
MSI'ın kendi sitesinden güç kaynağı hesaplama aletini kullanabilirsin. Çok basit bir çalışma prensibi var. Üstelik daha detaylı ve isabetli.

MSI'ın kendi sitesinden güç kaynağı hesaplama aletini kullanabilirsin. Çok basit bir çalışma prensibi var. Üstelik daha detaylı ve isabetli.
Bahsettiğiniz şeyi bulamadım ama GTX 980Ti için verilen bilgilerde önerilen güç kaynağı 400W diyorlar. Aslında Technopat'ın R9 390X inceleme videosunda 5960X ve 390X'in bile 400W'ı geçmeyen güç ihtiyaçlarını gördük. O video ve değerler göz önüne alındığında Corsair VS650 alınabilir ama bir sorun çıkması beni gerçekten çok üzer.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı