Zam öncesi alınması gereken oyunlar

mr.74

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba umarım iyisinizdir. Bu yazımda sizlere zam öncesi almanızı önerdiğim oyunları sıralayacağım kendi düşüncelerimi de belirteceğimi şimdiden söyleyeyim. Hem Epic Games'den hem de Steam'den her bütçeye uygun oyunlar önereceğim ve hepsi kaliteli oyunlar o yüzden alınır mı? vs. Tarzı merak etmenize gerek yok. Hangi platformda daha uygunsa yanına yazarım.

Önce pixel oyunlar:

Yuppie Psycho Executive Edition. 27 TL Epic Games fiyatı. Kesinlikle önerdiğim kaliteli bir pixel oyun pişman olmazsınız. 1 dolar bile değil.

House. 18.50 TL Steam fiyatı. Bu da kaliteli pixel oyunlardan biridir. Birden fazla (sanırım 10) sonu var.

Stardew Valley. 24 TL Steam fiyatı. Bu oyunla ilgili muhtar Lewis'in bir sözünü yazacağım alıp almamak size kalmış: "Vadinin çıtırları için değil vadinin milfleri için çalışın." - Muhtar Lewis.

Undertale. 18 TL Steam fiyatı. Bu oyun bende olmadığı için yorum yapamıyorum ama önerilen bir pixel oyundur büyük ihtimalle pişman etmez.

Mad Father. 18 TL Steam fiyatı. Bu oyunda bende yok ama bu da önerilen bir oyun pişman etmez diye düşünüyorum.

Şimdi her kategoriden oyun önerilerinde bulunacağım:

Poppy Playtime chapter 2. Yarın Cadılar Bayramı indiriminde 10 TL'ye falan Steam üzerinden alabilirsiniz fiyatına değer. Şu an 18.50 TL.

Outlast serisi. Epic Games'den 15 TL karşılığında alabilirsiniz. Bilmeyen yoktur o yüzden yorum yapmıyorum.

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series. 19.25 TL karşılığında Steam üzerinden alabilirsiniz. Daha önce hiç bu kadar düşmemişti bende öneri üzerine aldım. İçinde tüm seri + 2 DLC var yanlışım yoksa.

Lego DC Super Villains. 13.35 TL Steam fiyatı. Ben şahsen Lego oyunlarını merak ettiğim için aldım hoş, komik duruyor alınabilir. Eğer isterseniz bunun yerine:

Lego Batman paketini 7.75 TL karşılığında Steam üzerinden alabilirsiniz. 3 Lego Batman oyunu var pakette, tercih meselesi ben ilk yazdığımı aldım.

Boris and the Dark Survival. 6.20 TL Steam fiyatı. Bu fiyata alınabilecek en iyi oyunlardan.

Batman: Arkham Collection. 15.30 TL Steam fiyatı. Batman severler alabilir. Ben Joker ve Harley Queen severim o yüzden almadım.
(Önerip de neden almıyorsunuz diyebilirsiniz bende "bütçem yetmiyor" cevabını veririm 70 TL kaldı hesapta onunla da yarın ki Cadılar Bayramı indiriminde almayı düşündüğüm 4-5 oyunu alacağım belki almak isteyenler olur ve fiyatı uygun diye yine de ekliyorum.)

Little Misfortune. Şu anda Steam'de 32 TL yarın ki Cadılar Bayramı indiriminde 11 ya da 8 TL'ye düşmesini bekliyorum sizde bekleyin öyle alın kessinlikle değecek tatlış, komik ve biraz da hüzünlü bir oyun.

Fran Bow. Yine aynı firmanın kaliteli bir oyunu daha şu anda Steam'de 24 TL ama indirimlerde hep 6 TL'ye düşmüş bekleyin yarın alın bende öyle yapacağım kessinlikle değecek bir oyun.

FNAF: Security Breach şu anda Steam'de 61 TL ama yarın 30.50 TL'ye düşmesini bekliyorum bence sizde bekleyin ve yarın yarı fiyatına alın. Ruin DLC'sini de bedevaya kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Soma. 9 TL Epic Games fiyatı. Bak şöyle diyeyim mükemmel hikaye ve karakterin yaşadığı duyguları çok iyi yansıtıyor oynamadıysanız kesinlikle alın.

Hello Neighbor. 12 TL Epic Games fiyatı. Alınabilir güzel bir oyun.

Hello Neighbor 2. 32 TL Epic Games fiyatı. Bu da kesinlikle değecek güzel bir oyun.

Hello Neighbor: Hide and Seek. 12.50 TL Epic Games fiyatı. Bu oyun diğerleri arasından daha az önerilen ve daha düşük puan alan bir oyun ama bence serinin sevenleri bu fiyata bir şans verebilir.

Hades. 20 TL Epic Games fiyatı. Genellikle yüksek puan almış bu türde sevilen bir oyun. Steam fiyatı 235 TL. Ben almadım açıkçası aynı paraya bir alttaki oyunu almayı düşünüyorum.

Death's Door. 20 TL Epic Games fiyatı. Bence her anlamda gayet güzel ve başarılı bir oyun pişman olmazsınız.

Hollow Knight. 150 TL şu anki Steam fiyatı. Yarın ki Cadılar Bayramı indiriminde 75 TL'ye düşeceğini düşünüyorum. Oynamadığım ama çokça önerilen bir oyun, üzmez bence.

Detroit Become Human. 142 TL Epic Games fiyatı. Bu oyunu key olarak uyguna bulursanız alın aldırın o derece kaliteli bir oyun. Ben 108 TL'ye ETail'den 12 Ekim'de aldım ama orada da kısa süre önce zam yedi Steam fiyatına güncellenmiş.

Red Dead Redemption 2. 460 TL Steam fiyatı. Bu oyun üzerinde yorum yapmak benim hakkım değil o benim hakkımda yorum yapsın o derece bir oyun 😅. Yazın 98 TL'ye Epic Games'den almadığım için hep pişmanlık duyacağım bütçe sorun değilse kessinlikle alın.

GTA 5. Steam indirimlerde 275 TL'ye düşen herkes tarafından bilinen kaliteli bir oyun.

Resident Evil 7 ve/veya Resident Evil Village. Eneba, Kinguin üzerinden uyguna bulursanız alın derim (Steam key olarak). Ben Eneba'dan 155 TL'ye 7 aldım ya da bütçe yetiyorsa direk Steam üzerinden de alabilirsiniz.

Black Desert. 5.70 TL Steam fiyatı. Açıkçası pek fikrim yok bu oyun hakkında fiyatı çok uygundu ve yakında belki de 200-300 TL olacağını düşündüğüm için ekledim bir bakabilirsiniz.

The Wolf Among Us. 15 TL idi sanırım Epic Games'de bir bakabilirsiniz.

Cuphead. 31 TL Steam fiyatı. Bu fiyata üzmeyecek kaliteli bir oyun. Açıkçası bende alacaktım ama bütçeden geriye 70 TL kalınca bu oyundan istemeye istemeye de olsa vazgeçtim ya Cuphead alacaktım ya da LEGO DC Super villains + The Walking Dead the Telltale Definitive Series'i bende iki oyunu almaya karar verdim Thanos abimizin de dediği gibi: "En zor kararları en güçlü iradeler verir." 🫡.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar sizde benim unuttuğum önerdiğiniz oyunları yazabilirsiniz bu sayede çeşit artmış olur.

Bu yazımda kendi fikirlerimi de belirttim siz okuyucu olarak beğendiniz mi yoksa sadece oyunları yazıp hiç fikirlerimi yazmasa mıydım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba umarım iyisinizdir. Bu yazımda sizlere zam öncesi almanızı önerdiğim oyunları sıralayacağım kendi düşüncelerimi de belirteceğimi şimdiden söyleyeyim. Hem Epic Games'den hem de Steam'den her bütçeye uygun oyunlar önereceğim ve hepsi kaliteli oyunlar o yüzden alınır mı? vs. tarzı merak etmenize gerek yok. Hangi platformda daha uygunsa yanına yazarım.

Önce pixel oyunlar:

Yuppie psycho executive Edition. 27 TL Epic Games fiyatı. Kesinlikle önerdiğim kaliteli bir pixel oyun pişman olmazsınız. 1 dolar bile değil.

House. 18.50 TL Steam fiyatı. Bu da kaliteli pixel oyunlardan biridir. Birden fazla (sanırım 10) sonu var.

Stardew Valley. 24 TL Steam fiyatı. Bu oyunla ilgili muhtar Lewis'in bir sözünü yazacağım alıp almamak size kalmış: "vadinin çıtırları için değil vadinin milfleri için çalışın." - muhtar lewis.

Undertale. 18 TL Steam fiyatı. Bu oyun bende olmadığı için yorum yapamıyorum ama önerilen bir pixel oyundur büyük ihtimalle pişman etmez.

Mad father. 18 TL Steam fiyatı. Bu oyunda bende yok ama bu da önerilen bir oyun pişman etmez diye düşünüyorum.

Şimdi her kategoriden oyun önerilerinde bulunacağım:

Poppy playtime chapter 2. yarın Cadılar Bayramı indiriminde 10 TL'ye falan Steam üzerinden alabilirsiniz fiyatına değer. Şu an 18.50 TL.

Outlast serisi. Epic Games'den 15 TL karşılığında alabilirsiniz. Bilmeyen yoktur o yüzden yorum yapmıyorum.

The Walking Dead: The Telltale Definitive series. 19.25 TL karşılığında Steam üzerinden alabilirsiniz. Daha önce hiç bu kadar düşmemişti bende öneri üzerine aldım. İçinde tüm seri + 2 DLC var yanlışım yoksa.

Lego DC super villains. 13.35 TL Steam fiyatı. Ben şahsen lego oyunlarını merak ettiğim için aldım hoş, komik duruyor alınabilir. Eğer isterseniz bunun yerine:

Lego Batman paketini 7.75 TL karşılığında Steam üzerinden alabilirsiniz. 3 lego Batman oyunu var pakette, tercih meselesi ben ilk yazdığımı aldım.

Boris and the Dark Survival. 6.20 TL Steam fiyatı. Bu fiyata alınabilecek en iyi oyunlardan.

Batman: Arkham Collection. 15.30 TL Steam fiyatı. Batman severler alabilir. Ben joker ve harley queen severim o yüzden almadım.
(Önerip de neden almıyorsunuz diyebilirsiniz bende "bütçem yetmiyor" cevabını veririm 70 TL kaldı hesapta onunla da yarın ki Cadılar Bayramı indiriminde almayı düşündüğüm 4-5 oyunu alacağım belki almak isteyenler olur ve fiyatı uygun diye yine de ekliyorum.)

Little misfortune. Şu anda Steam'de 32 TL yarın ki Cadılar Bayramı indiriminde 11 ya da 8 TL'ye düşmesini bekliyorum sizde bekleyin öyle alın kessinlikle değecek tatlış, komik ve biraz da hüzünlü bir oyun.

Fran bow. Yine aynı firmanın kaliteli bir oyunu daha şu anda Steam'de 24 TL ama indirimlerde hep 6 TL'ye düşmüş bekleyin yarın alın bende öyle yapacağım kessinlikle değecek bir oyun.

FNAF: Security Breach şu anda Steam'de 61 TL ama yarın 30.50 TL'ye düşmesini bekliyorum bence sizde bekleyin ve yarın yarı fiyatına alın. Ruin DLC'sini de bedevaya kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Soma. 9 TL Epic Games fiyatı. Bak şöyle diyeyim mükemmel hikaye ve karakterin yaşadığı duyguları çok iyi yansıtıyor oynamadıysanız kesinlikle alın.

Hello Neighbor. 12 TL Epic Games fiyatı. Alınabilir güzel bir oyun.

Hello Neighbor 2. 32 TL Epic Games fiyatı. Bu da kesinlikle değecek güzel bir oyun.

Hello Neighbor: Hide and seek. 12.50 TL Epic Games fiyatı. Bu oyun diğerleri arasından daha az önerilen ve daha düşük puan alan bir oyun ama bence serinin sevenleri bu fiyata bir şans verebilir.

Hades. 20 TL Epic Games fiyatı. Genellikle yüksek puan almış bu türde sevilen bir oyun. Steam fiyatı 235 TL. Ben almadım açıkçası aynı paraya bir alttaki oyunu almayı düşünüyorum.

Death's door. 20 TL Epic Games fiyatı. Bence her anlamda gayet güzel ve başarılı bir oyun pişman olmazsınız.

Hollow Knight. 150 TL şu anki Steam fiyatı. Yarın ki Cadılar Bayramı indiriminde 75 TL'ye düşeceğini düşünüyorum. Oynamadığım ama çokça önerilen bir oyun, üzmez bence.

Detroit Become Human. 142 TL Epic Games fiyatı. Bu oyunu key olarak uyguna bulursanız alın aldırın o derece kaliteli bir oyun. Ben 108 TL'ye ETail'den 12 Ekim'de aldım ama orada da kısa süre önce zam yedi Steam fiyatına güncellenmiş.

Red Dead Redemption 2. 460 TL Steam fiyatı. Bu oyun üzerinde yorum yapmak benim hakkım değil o benim hakkımda yorum yapsın o derece bir oyun 😅. Yazın 98 TL'ye Epic Games'den almadığım için hep pişmanlık duyacağım bütçe sorun değilse kessinlikle alın.

GTA 5. Steam indirimlerde 275 TL'ye düşen herkes tarafından bilinen kaliteli bir oyun.

Resident Evil 7 ve/veya Resident Evil Village. Eneba, Kinguin üzerinden uyguna bulursanız alın derim (Steam key olarak). Ben Eneba'dan 155 TL'ye 7 aldım ya da bütçe yetiyorsa direk Steam üzerinden de alabilirsiniz.

Black Desert. 5.70 TL Steam fiyatı. Açıkçası pek fikrim yok bu oyun hakkında fiyatı çok uygundu ve yakında belki de 200-300 TL olacağını düşündüğüm için ekledim bir bakabilirsiniz.

The Wolf Among Us. 15 TL idi sanırım Epic Games'de bir bakabilirsiniz.

Cuphead. 31 TL Steam fiyatı. Bu fiyata üzmeyecek kaliteli bir oyun. Açıkçası bende alacaktım ama bütçeden geriye 70 TL kalınca bu oyundan istemeye istemeye de olsa vazgeçtim ya Cuphead alacaktım ya da lego DC super villains + The Walking Dead the Telltale Definitive Series'i bende iki oyunu almaya karar verdim thanos abimizin de dediği gibi: "en zor kararları en güçlü iradeler verir." 🫡.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar sizde benim unuttuğum önerdiğiniz oyunları yazabilirsiniz bu sayede çeşit artmış olur.

Bu yazımda kendi fikirlerimi de belirttim siz okuyucu olarak beğendiniz mi yoksa sadece oyunları yazıp hiç fikirlerimi yazmasa mıydım?

Cuphead Undertale Stardew Valley ve Little misfortune olan bir liste kalitelidir. Beğendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı