Hala zam yemeden alınması gereken oyunlar neler?

MertDo

Decapat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi zam dalgası son hız devam ediyor. Şu an indirimsiz de olsa, henüz zamlanmayan kaliteli oyun tavsiyeleriniz var mı? Gözden kaçırıp pişman olduğum bir oyun olsun istemiyorum.

Herkes henüz zamlanmayan sevdiği oyunları yazarsa tüm 'sosyal' için bu konunun faydalı olacağına inanıyorum.

Not: RDR2, Cyberpunk 2077, Dying Light 2 gibi göz önünde olan oyunlardan ziyade gözden kaçırabileceğimiz oyunları eklersek güzel olur, şayet saydığım oyunlar kütüphanemde mevcut.

Ben başlayayım:

Ixıon, Satisfactory, Ready or Not ve aquatico zamlanmadan önce satın alın diyorum.

Hearts Of Iron 4'de iyidir. Zam almış olabilir ama indirimler gelince bi' 25-30 TL'ye kadar düşüyor. Günümüz için 25 TL'ye döner ekmek bile zor yiyorsun, bence değer.

Skyrim SE olabilir. Şu anda pahalı gözükse de dolar bazında yarı fiyatına satılıyor. İndirim dönemlerinde %75 düşüyor fiyatı genel olarak. Onun dışında Stardew Valley,Terraria,Don't Starve Together,MGS5:phantom Pain filan geldi şimdilik aklıma. Bu oyunların fiyatı yıllardır hiç artmadı. Hala nasıl bu fiyatta tuttuklarına hayret ediyorum.

Disco Elysium. Adamlar bizim için boş geçmedi sonradan Türkçe dil desteği de ekledi. Az buz metin yok oyunda. İndirimde 15TL'ye düşüyor. Çok iyi fiyat böyle bir oyun için.

Gerçekten öyle, tam fiyattan bile alınır şuan.

Hades acil bi şekilde alınmalı.

Kesinlikle, herkes denemeli.

Güncel, kaldı mı zam yemeyen tavsiye edebileceğiniz oyun?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı