Zaman öldürmek için teknolojik alet önerisi

• Konuyu başlatan ZVZ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 662

ZVZ

Femtopat
Daha fazla  
6000 ₺ bütçe var. Ben bir kısmını kullanacağım ne almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nintendo, ps, Xbox, kitap, langırt, TV, radyo, laptop, PC, klavye, mouse, kulaklık, iPhone SE 2020.

Teknolojik alet değil ama pahalı ve büyük legolar var alabilirsiniz eğer bilgisayarınız varsa 3D yazıcı alabilirsiniz.

Bunları buldum ama tavsiyem technic serisidir.

@Memolii7 3D yazıcı gerçekten çok güzel olur, elde imkan var ise yapılmayacak şey yok. 😁
Laptop diyeceğim zam geldi, PS diyeceğim oyunları pahalı, PC diyeceğim yine zam var, telefon diyeceğim ama vardır herhalde, Nintendo daha önce ne kullanan gördüm ne de kullandım ama mantıklı olabilir, karar senin artık. Hayırlı olsun. 😁

@Memolii7 3D yazıcı gerçekten çok güzel olur, elde imkan var ise yapılmayacak şey yok. 😁
Laptop diyeceğim zam geldi, PS diyeceğim oyunları pahalı, PC diyeceğim yine zam var, telefon diyeceğim ama vardır herhalde, Nintendo daha önce ne kullanan gördüm ne de kullandım ama mantıklı olabilir, karar senin artık. Hayırlı olsun. 😁

Fall Guys figürü basar 3D yazıcı ile.

Teknolojik alet değil ama pahalı ve büyük legolar var alabilirsiniz eğer bilgisayarınız varsa 3D yazıcı alabilirsiniz.
O kadar para vermişken Ender 3 yerine Ender 3'ün yenilenmiş versiyonu olan Ender 3 V2 almak daha mantıklı bence.

Son düzenleme:
Bunları buldum ama tavsiyem technic serisidir.
Bir gün fırsatım olursa alacağım o Lamborghini’yi, çok güzel duruyor. 😍😁

Geri
Yukarı