Zamanı geriye alıyoruz ve Windows 8 çıkmış gibi konuşuyoruz

Windows 8'e geçtim ama pişman oldum ben 7'ye geri dönüyorum.

Windows 8'de CS 1.6'yı çalıştırabilen var mı? Kaç farklı siteden CS 1.6 indirmeme ve kurulum rehberlerinde anlatılanları aynen yapmama rağmen oyun çalışmıyor. "Half-Life Launcher has stopped working" hatası veriyor.

Çözüm olarak da herkes kopya çeker gibi CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp bcdedit /set nx AlwaysOff yazın demiş. Ben bu komutu denediğimde "The value is protected by Secure Boot policy and cannot be modified or deleted." hatası veriyor. İnternette kimse bunun çözümünü paylaşmamış. Resmen sırf CS 1.6 oynamak için Windows 7 kuracağım, bu nedir ya? Arkadaşlar bu hatanın bir çözümü var mıdır? Bir şekilde CS 1.6'yı nasıl çalıştırabilirim?

Gerçekten de Windows 8 çıktığı zamanlarda sırf korsan bir oyunu çalıştıramadığı için işletim sistemini suçlayıp Windows XP veya 7 kuranlar vardı. Ben de o kafada bir mesaj yazmak istedim. :)

Ya 8 değil de ben 9'u merak ediyorum. O nasıl olacak?
Windows 9'da Başlat menüsü geri gelecek diyorlar. Bakalım nasıl olacak göreceğiz. En azından bilgisayarımızı Windows 7 ve XP'deki gibi kullanabileceğiz diye düşünüyorum.

Ben asıl Windows 10'u merak ediyorum açıkçası. İnsanlar Windows 10'un konseptini bile yapmaya başlamışlar. Bakalım 10 nasıl olacak? :)

Windows 9'da Başlat menüsü geri gelecek diyorlar. Bakalım nasıl olacak göreceğiz. En azından bilgisayarımızı Windows 7 ve XP'deki gibi kullanabileceğiz diye düşünüyorum.

Ben asıl Windows 10'u merak ediyorum açıkçası. İnsanlar Windows 10'un konseptini bile yapmaya başlamışlar. Bakalım 10 nasıl olacak? :)
Teoriler atıyorlar 2014-15'de gelecek diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı