Zamanına göre en iyi mobil oyun nedir?

İşletim sistemi
Android
Dawn of titan diye bir oyun vardi ki :) mobilde esi benzeri olmayan tamamiyle sizin kontrol ve taktik yaptiginiz bir oyundu maalesef fisini cekti zynga :/
YouTube'dan videolarina bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çıktığı yıla göre, grafiklerine göre veya oynanışa göre en beğendiğiniz mobil oyun nedir, nedeniyle yazar mısınız?

Ben Asphalt 7 heat çıktığı zaman MacBook'ta oynuyordum bayağı güzeldi grafiklerini beğeniyordum ondan sonra 1 tane taxi oyunu vardı oda bayağı gerçekçiydi güzeldi ismini tam hatırlamıyorum Bounce Ball vardı ve çok eski ve güzel bir oyun daha vardı onu da ismi flash n Games onu da çok oynuyordum

Mobil FIFA 13 herkesin mobil cihazı veya tableti olmadığı dönemlerde çıktığı için herkes bilmeyebilir ama efsane oyundu Mobile ve zamanına göre. Kariyer yapmasından Ultimate Team'ine, Online'ına turnuvasına kadar güzel bir oyundu. 2012'de App Store'dan dolarla satış yapılırken almıştım...

Fts 15, zamanının en iyi futbol oyunu olabilir istediğin takımı seçip menajer kariyeri yapabiliyordunuz hem de internetsiz günümüzde ne FIFA ne efootbal un mobil versiyonları bunu yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı