Zamanında Casper Bilgisayarı Olan Kimler Var?

Çok şükür hiç çespır bilgisayarım olmadı. Çevremde çespır şöyle iyi çespır böyle iyi diyenler vardı. Hala casper alanlar çok iyi bir marka sanarak alıyolar garibime gidiyor hiç mi araştırmaz bir insan? Çalıştığım bilgisayarcıda hemen hemen aynı özellikli asus ve casper notebook vardı gelenler hep casper'a bakıp inceliyolardı.

4 yıl önce, hayatımın en büyük hatası.
Casper kullananlara önerim dahili ekran kartı ile işlem yapmaları. Tek çözüm bu.

Ben 2 sene kullandım. Tek sıkıntısı ısınmaydı. Gayet güzel FPS'ler alabiliyordum. Ah ah nerden döktüm üzerine senin İce tea'yi. Nedir bu Casper düşmanlığınız anlamış değilim.

Hiç yoktu benim. Eskiden yazıcıoğlu'da bir dükkanda çıraktım :) Hep toplama pc yaptım. Amd barton zamanlarıydı. İlk laptobum da sony vaio idi. Üniversiteye başlamadan almıştım, 2.eldi. Sonra asus aldım laptop olarak.

CME.2720-8T45PSİYAH.jpg

2012 Ocak ayında almıştım. 2670qm ler cirit atarken içinde 2720qm işlemci önde dokunmatik tuşlar var diye hava atardım. Zaman içinde ekran menteşeleri kırıldı hoparlörleri ses jakı dvd romu ve hard diski bozuldu yeni harddisk alacağım. Ama halen bataryasında zerre bozulma ve ekran süresinde düşme olmadı. Helal olsun diyorum. Şimdi bu bilgisayara msata takmayı düşünüyorum wifi kartını çıkartıp.

2010'da 6 yaşındayken babam almıştı fiyatı 1300tl civarıydı intel işlemci 1GB ram ekran kartı vardı fakat yaktıktan sonra işlemcinin ekran kartını kullandım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı