Steam Zamlardan önce alacağınız ilk oyun ne olurdu?

Steam mağazasında zamlardan sonra birçok oyun zamlandı bildiğiniz gibi. Siz bu zamlardan öncesine şu anki zamları bildiğiniz kafanızla gitseniz ilk ne alırdınız? Ben Dark Souls 1 ve 3 alırdım. Yan hesaplarımda varlar fakat ana hesapta görmek gurur verici olurdu.
RDR2 , Rust, ETS2 tüm dlcler

Steam mağazasında zamlardan sonra birçok oyun zamlandı bildiğiniz gibi. Siz bu zamlardan öncesine şu anki zamları bildiğiniz kafanızla gitseniz ilk ne alırdınız? Ben Dark Souls 1 ve 3 alırdım. Yan hesaplarımda varlar fakat ana hesapta görmek gurur
Steam mağazasında zamlardan sonra birçok oyun zamlandı bildiğiniz gibi. Siz bu zamlardan öncesine şu anki zamları bildiğiniz kafanızla gitseniz ilk ne alırdınız? Ben Dark Souls 1 ve 3 alırdım. Yan hesaplarımda varlar fakat ana hesapta görmek gurur verici olurdu.

Daha önce korsan oynadığım Dark Souls serisinden her ay 1 tane alıp seriyi tamamlamaya çalışıyordum. 3. aya geldiğimde bi baktım Dark Souls 3 900tl olmuş, ama ilk iki oyunun fiyatı hala aynıydı. Yani Dark Souls 3 alırdım. (Şimdi Dark souls 1 de zamlanmış :d)

Daha önce korsan oynadığım Dark Souls serisinden her ay 1 tane alıp seriyi tamamlamaya çalışıyordum. 3. aya geldiğimde bir baktım Dark Souls 3 900TL olmuş, ama ilk iki oyunun fiyatı hala aynıydı. Yani Dark Souls 3 alırdım. (şimdi Dark Souls 1 de zamlanmış :d)

Dark Souls 2'nin fiyatı hala 120TL ama orijinal eşya ve düşman yerlerinin değiştirildiği sürüm ama hiçbir fark yok neredeyse scholar ile bir de ben yaz indirimlerinde indirime girerse Dark Souls 1 ve 3Ü alacağım normalde 1I alacaktım ama gittim aynı fiyata Elden Ring aldım iyi ki almışım.

Rust, ETS 2 Full DLC, SCUM. Belki Green Hell.

Spider-Man Remastered ve RDR2 derdim ama Spider-Man Remastered zaten pahalıydı neyse ki onu alırım bir şekilde fakat RDR2'ye bu parayı vereceğim gibi.

İndirimde 300-400 oluyor bari öyle al.

Rdr,r6,sot isterdim zamdan önce aldım :)

RDR2 Epic'den aldım şuan da indiriyorum ama keşke zamanında Steam den alsaydım ama olsun sonuçta o mükemmel oyunun tadına varacağım.

1681846718457.png

Yeni konular

Geri
Yukarı