Zamlardan sonra 1449₺'ye Galaxy M20 alınır mı?

d1xl1te

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Konu başlıkta yazığım gibi, bu vergi zamlarından sonra 1449₺'ye sıfır bulduğum M.20 alınır mı (Samsung Galaxy M20) Hiç ağır oyunlar oynamam, sadece sosyal medya ve Ketchapp gibi firmaların minik oyunlarını oynuyorum, yani 32 GB hafızası benim için fazla bile, 32 GB alınmaz diyecekler için belirttim bunu.

Android 10 ve Samsung arayüzünden dolayı boşta bile 2GB RAM harcıyor telefon.

Peki, sizce gelecek güncellemelerde düzelir mi ya da Pie'ken de kasıyor muydu?
Redmi 8 önerilmiş de onun AnTuTu puanı 100K M20'nin 130K, M20'nin daha iyi olduğunu düşünüyorum.
(Samsung fanı değilim, samsungu da sevmem aslında ama bir kere denemek istiyorum.)

Peki, sizce gelecek güncellemelerde düzelir mi ya da Pie'ken de kasıyor muydu?
Redmi 8 önerilmiş de onun AnTuTu puanı 100K M20'nin 130K, M20'nin daha iyi olduğunu düşünüyorum.
(Samsung fanı değilim, samsungu da sevmem aslında ama bir kere denemek istiyorum.)
Antutu saçmalık inanma o bu tarz programlara.Redmi 8 çok daha iyi bir telefon eski sürümlerde de vardı bu takılma biraz araştırırsan herkes yaşıyor bu problemi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı