Zamunda Nedir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ThePirateBay'dan sonra şu anda dünya çapında en kaliteli ikinci servis hakkında böyle bir değerlendirme yapman gerçeği yansıtmıyor. :) Bizim insanımıza has Torrent sitesini davetiye koduna bağlamak veya ücretli yapmak. :) Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. :) %0.5'lik bir kusur bu dediğin. :)

İlave: Zamunda da bir dönem ücretliydi.

Bilmiyorum zamunda ücretli miydi değil miydi ama az önce bir film daha denedim LimeTorrents'ten, bu sefer de seslendirme hintçe çıktı ? Buna bir çözüm var mı yoksa arayıp orjinal sesli olanı mı indirmem gerek ? %0.5'lik bir kusur bu dediğin, diyorsun ama sonuçta bir kusur bu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ratio'su yerlerde sürünenlerin bile duruyor çok dikkat ettiklerini düşünmüyorum.

Son paragrafta açıklaması var.
Nerede ? Emin misin sorduğum şeyin açıklaması olduğuna ? Anlamadım ? Rating düşük ise sınırı nedir ? Düşük Rating ile indirme kısıtlaması var mıdır ? Bunu öğrenmek istemiştim üyeliğin sonlanması değil bilmek istedğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzun zaman önce Warez işlerinden elimi ayağımı çektiğimden beridir sitesine girmiyordum. Konuyu görünce bakayım dedim. Üyelik hala duruyor. Öncesinde ArenaBg vardı asıl efsane odur.

Join date 2008-07-03 19:58:00 (508 weeks)

Rating: 0.408 Uploaded: 262.29 GB Downloaded: 642.81 GB
Rating epey iyi benimkine göre. ArenaBg 'yi hiç duymadım.
Ratio düştüğünde genel olarak sitelerde uyarı yazısı çıkar, yükseltmezseniz banlanacaksınız diye. Zamundanın işleyişini bilmiyorum ancak geneli böyle. Mesela bittürkte bir süre sonra çaylak oluyorsun ve rationu yükseltene kadar indirme yapamıyorsun ayrıca sonrasında ban var tabi.

Eski kitap. Sana bu konuda her zaman yardımcı olmak isterdim fakat kişisel mail adresi paylaşımı henüz Technopat heyetinin tartıştığı bir yetki. O yüzden anlık iletiye dayalı bir iletişimimiz şimdilik olmaz. Bir tavsiye. Kırmızı ve kızgın bir emoji konur, bozuk veya kalitesiz torrent paylaşımlarının hemen yanına. Buna dikkat et.

Eski kitap. Sana bu konuda her zaman yardımcı olmak isterdim fakat kişisel mail adresi paylaşımı henüz Technopat heyetinin tartıştığı bir yetki. O yüzden anlık iletiye dayalı bir iletişimimiz şimdilik olmaz. Bir tavsiye. Kırmızı ve kızgın bir emoji konur, bozuk veya kalitesiz torrent paylaşımlarının hemen yanına. Buna dikkat et.
Neden oldu anlamadım ama LimeTorrents'ten bir film daha denedim indirmek için. Az önce indi dil orjinal bu sefer sorun yok ama bu defa da KMplayer ile ileri sarma aktif değil ve bir süre sonra görüntü dondu ses gelmeye başladı öyle kaldı film. Ses normal ama görüntü ilerlemiyor. Noluyor anlamadım benmi beceremedim yoksa bütün sorunlu dosyalar bana mı denk geldi :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya kötü bir propagandacısın, yerli torrent hizmetini savunan, ya da harbiden dünyanın en şanssız herifisin, anasını satayım. :D
Anlamadım ben de ya. Şanssız olduğum kesin de bu kadar da olmaz ama. Zamunda'da hiç böyle şeyler olmuyor. Bence sen o siteyi sorgulamaya başla. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı