Zaniolo Galatasaray'a döner mi?

Zaniolo dönse bile form tutmasını bekleyecek durumda değil GS. Geldiği gibi zorunlu satın alma ile yollarlar.
Yerine de umarım Outtara'yı alırlar.
 
Zaniolo Galatasaray'a döner mi?
Gitmesi zaten bir hataydı. Şampiyonlar Ligi'nde azıcık kıpırdansa 35M€'luk serbest kalma maddesini ödeyecek 10 tane takım çıkardı. Aston Villa macerası hem Zaniolo için hem de bizim için pek parlak geçmedi. Zaniolo dikiş tutturamadı, biz de muhtemel 35M€'luk gelirden olduk. Bu hikayede tek kazanan Aston Villa oldu. Sakatlanan Buendia'ya sakız parasına geçici bir çözüm bulmuş oldular.

Dönüşte ne olur o kısım da muamma. Şahsen Ziyech - Zaniolo rotasyonlu bir sağ kanada hayır demem fakat Zaniolo yedek oturmayı kabul eder mi tartışılır. Etmezse 20M€'a yakın bir bedelle Juventus, Lazio gibi takımlara transfer yapacaktır. Zira İtalyan takımları hazır alıcı Zaniolo için.
 
Geri döner ancak gönderilmeseydi UCL'de şans verilseydi kendisine 2-3 gol atsaydı şöyle güzel goller birde Bayern'e karşı güzel bir performans gösterseydi 45 Milyon Euro gibi bir paraya satabilirdik işte sorun da burda zaten niye satılıyor anlamıyorum ki Erden gereksizi anca satma peşinde yüksek yüksek borçlar alınmasaydı şuan oyuncu satma durumuna gelinmeyecekti en iyi oyuncuları satarak Avrupa'da nasıl başarı hedefliyor anlamıyorum ki 😒 Avrupa'da başarı isteniyorsa en iyi oyuncular satılmayacak yerine (Tete,Kerem Aktürkoğlu,Kazımcan,Kaan Ayhan,Nelsson,Zaha,Yunus Akgün) satılsa takım rahatlayacak hem yabancı oyuncu sınırı anlamında hemde bütçe anlamında ayrıca Yunus'a satılmadan önce UCL'de şans verilirse (Sol kanatta)o da kendini gösterse 20-25 milyon Euro'ya satılırsa sağ beke Assignon sol beke köhn satılıp Miguel Gutierrez birde İlkay Gündoğan alınırsa seneye UCL'de harika bir takım olup gruplardan çıkıp birde inşallah Yarı Final görürsek 70-75 Milyon Euro para kazanırız inşallah biraz abartı oldu ama 60 milyondan aşağısı bir para almayız eğer bu dediklerim yapılırsa.
 

Yeni konular

Geri
Yukarı