Zara'da yanlış adres girmek

MORTEUX

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, Zara'dan siparişimi yanlış adrese gönderdim. Adres dediğime bakmayın, sadece olarak adres yerine adresimi yazmak yerine sadece olarak esenyurt yazdım. Dalgınlığıma gelmiş ve ben bunu teslim edilene kadar fark etmedim:(. Destek'e yazdım diyorlar ki teslim edilmiştir, gönderdikleri adamın T.C. numarayı da söylediler, yanlış çıktı. Adres kısmına hiçbir ev numarası vb yazmamışım sadece esenyurt yazdım, nasıl oluyorda yetersiz bir adresi kimese teslim etsinler aklım almıyor. Ne yapabilirim? Bir çözüm yolu var mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, Zara'dan siparişimi yanlış adrese gönderdim. Adres dediğime bakmayın, sadece olarak adres yerine adresimi yazmak yerine sadece olarak esenyurt yazdım. Dalgınlığıma gelmiş ve ben bunu teslim edilene kadar fark etmedim:(. Destek'e yazdım diyorlar ki teslim edilmiştir, gönderdikleri adamın T.C. Numarayı da söylediler, yanlış çıktı. Adres kısmına hiçbir ev numarası vb yazmamışım sadece esenyurt yazdım, nasıl oluyorda yetersiz bir adresi kimese teslim etsinler aklım almıyor. Ne yapabilirim? Bir çözüm yolu var mı? Şimdiden teşekkürler.

Belediyeye falan mı vermişlerdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı