Zararsız keylogger var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar kullanan kişi engelli diyorum siz neyden bahsediyorsunuz kafanızmı iyi uygunsuz şeyler izlerken yakaladık ne yapalım gözmü yumalım yani yarın gidip başkasına saldırıp haberleremi çıksın ne diyorsunuz

Arkadaşlar kullanan kişi engelli diyorum siz neyden bahsediyorsunuz kafanızmı iyi uygunsuz şeyler izlerken yakaladık ne yapalım gözmü yumalım yani yarın gidip başkasına saldırıp haberleremi çıksın ne diyorsunuz
Engelli olsa bile kişisel mahremiyeti yok sayıyorsunuz çok isterseniz internet sağlıyıcınızdan internet geçmişine bakabilirsiniz.

Bence de saçmalıyorlar. Suç işleyecek olan kişi gider hack forumlarında bulur.

Telefonuna family lınk kurun. Telefon sizin kontrolünüzde olur. Google servisi.

Cümleyi yanlış kurmuşsunuz. Engelli yazdığınız yeri çoğu kişi engelli siteler anlamında anlamış olabilir. Cümlenizi düzgün kurmadan yazan kişilere sitem etmeyin lütfen.

"engelli yanlış bir şeylere girer, yapar" yazdığınız cümle.

Cümleyi yanlış kurmuşsunuz. Engelli yazdığınız yeri çoğu kişi engelli siteler anlamında anlamış olabilir. Cümlenizi düzgün kurmadan yazan kişilere sitem etmeyin lütfen.

"engelli yanlış bir şeylere girer, yapar" yazdığınız cümle.
cümleyi ben böyle yazmamıştım

Şunlara bir bakın, işinize yarayabilir:

Girilen sitelere DNS girdilerinden erişilebilir. Bunun için ilgili cihaza OpenDNS Home veya NextDNS kurmalısınız, isterseniz onlara da bir göz atın:

Çözümlerin tamamı yasaldır. Keylogger değildir hiçbiri. Sorununuzu yasal çözümlerle çözmek her daim önceliklidir ve eminim çözecektir de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı