Zayıflık güçsüzlük müdür?

watchdogs123p

Kilopat
Yer
İstanbul
Zayıflık, güçsüzlük gibi algılanıyor. İnsan zayıf olunca normal veya ideal kiloda olanlara kıyasla daha mı güçsüz oluyor genelde? Ben zayıfım ve spora başlamak istiyorum. Bünyeden dolayı kilo alamıyorum. Bu şekilde spor yapsam bana faydası olur mu yoksa illa kilo mu almam gerek? Bu konuda bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.

Dedikleriniz mantıklı, daha çok yemeyi deneyeceğim. Aklıma takılan bir şey daha var. Bruce Lee de zayıftı ama güçsüz olduğunu hiç sanmıyorum, aksine çok güçlüydü. Her zayıf güçsüz olmuyor demek.
Oturduğun yerde çanak büyütüyorsun. Bruce Lee kim, sen kimsin? Aynı kulvarın insanı değilsiniz.
😂

Oturduğun yerde çanak büyütüyorsun. Bruce Lee kim, sen kimsin? Aynı kulvarın insanı değilsiniz.
😂
Haklısınız hocam, yersiz bir örnek oldu 😔
Bruce Lee zayıf falan değildi, dövüşcüydü kas kütlesı vardı ve hızlı hareket edebilmesi için fazla kas kütlesi yoktu. O adamla kendinizi bir tutmaniz koskoca hata olur. Zayıfsanız ve hiçbir güç sporu ile ilgilenmiyorsanız güçsüzsünüz.
Valla benim metabolizma hızlı, sorunum bu. Bruce Lee ile kıyaslamam saçma oldu fark ettim.

Kilo alman için tavsiyem: Metabolizma uyuunca hareket et. Yani geceleri yemek ye. Geceleri metabolizma yavaşladığından kilo alman kolaylaşacaktır. Onun dışında yağlı besinler ve fazlasıyla ekmek, makarna gibi karbonhidratlar yemen lazım.
Makarna ekmekle beraber yenirse kilo aldırır diyorlar, denemek lazım 😂
As
😂
Aslında Bruce Lee'ye özeniyorum ve spora ilgim var. Tırnağı olabilsem yeter. Yumruklarımı geliştirmek istiyorum, öyle ki demire yumruk atsam bile elim acımasın istiyorum.

Son düzenleme:
Aslında Bruce Lee'ye özeniyorum ve spora ilgim var. Tırnağı olabilsem yeter. Yumruklarımı geliştirmek istiyorum, öyle ki demire yumruk atsam bile elim acımasın istiyorum.
O işin aslı dövüş sporlarında bitiyor, elini kıracan da parçalayacan da sakatlanacan da iyileşme süreci ile uğraşacan da ölme eşeğim ölme.

Geri
Yukarı