ZB-203 "Bluetooth kulaklık bilgisayara bağlanamadı" hatası

Reis az önce bağlandı ama ses gelmiyordu tekrar cihazı kaldır yaptım bu sefer gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    55,1 KB · Görüntüleme: 17
Bluetooth kulaklıkları açmak ile görünür yapmak aynı şey değil. Görünür yapmak ve yeni bir cihaza bağlamak için açma tuşuna daha uzun basılır genelde. Cihazın görünür olduğundan emin misin?
Bu şekilde bağlanmayı dener misin bir de? Açıkçası sağdaki kısa yoldan hiç bir bluetooth cihaza bağlanmamıştım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı 3.PNG
    Ekran Alıntısı 3.PNG
    34,1 KB · Görüntüleme: 20
Bağlandı gösteriyor ama ses yok.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    72,6 KB · Görüntüleme: 21
  • Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    56 KB · Görüntüleme: 20
Sağ altta ses düzeyi ayarına tıkayınca bu ayarları görebiliyor musun? Normalde biri görünür, sen tıklayarak hepsini görüntüleyebilirsin.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı 4.PNG
    Ekran Alıntısı 4.PNG
    62,8 KB · Görüntüleme: 20
Ses düzeyi ayarına nasıl gireceğim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (8).png
    Ekran Görüntüsü (8).png
    22,2 KB · Görüntüleme: 18
Normalde cihaz bağlıyken ''Hoparlör'' yazan yerin sağ tarafında yukarı doğru duran bir ok işareti olur diğer seçenekleri görmen için ama sende görünmüyor.
Denetim masası > donanım ve ses > ses kısmına girdiğinde kulaklığını görebiliyor musun peki? Eğer göremiyorsan aklıma başka bir çözüm gelmiyor maalesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı